Online
Teklif

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar'ları Devam Ediyor

22.06.2020

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nin ikinci haftasında da hız kesmeden devam ediyor. İlk iki yayını ile yoğun ilgi gören etkinliğin bir sonraki webinar’ı 23 Haziran’da IAS Genel Müdürü İlker Er’in da panelist olarak katılacağı ‘Orman, Kağıt Ürünleri, Mobilya Ve Basım Sanayii’ konulu oturum olacak. 25 Haziran’da ise IAS Genel Müdürü Bahtiyar Tan’ın da katılımıyla ‘Kimyasal Ürünler, Plastik Ve Kauçuk Ürünleri Sanayii’ paneli düzenlenecek.

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar  Dizisi İkinci Hafta İstanbul Sanayi Odası (İSO) pandemi nedeni ile faaliyetlerini dijital ortama taşıdı ve IAS işbirliği ile ilk kez dijital bir seminer hazırladı. ‘Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nde bir ay boyunca her hafta önemli firmalardan temsilciler bir araya gelerek, üretime odaklanmış sektörlerin dijital dönüşümüne katkı sağlayacak tavsiyelerde bulunacaklar. IAS yetkilileri, sektörünün öncü firmalarından temsilciler ve alanında uzman kişilerin katılımıyla gerçekleşecek webinar’larda sektörel dijital dönüşüm uygulamaları hakkında detaylı bilgiler verilecek.

‘Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nin ikinci haftasında 23 Haziran saat 14.00’te başlayacak ‘Orman, Kağıt Ürünleri, Mobilya Ve Basım Sanayii’ başlıklı panelin moderatörlüğünü Danışman ve Eğitimci Yekta Özözer yapacak. Panelin konukları ise şöyle: IAS Yazılım Genel Müdürü İlker Er, Doruk ProManage Proje Kıdemli Danışmanı Ahmet Parlak, HKSM - Hareket Kontrol Servis Merkezi A.Ş. Proje & Satış Mühendisi Kübra Çınar ve Ekmob Saha Ekip Yönetimi Kurucu Ortağı Sunay Şener.

İkinci haftanın 25 Haziran’daki yayını ise ‘Kimyasal Ürünler, Plastik Ve Kauçuk Ürünleri Sanayii’ başlığında gerçekleşecek. 18 Haziran saat 14.00’te başlayacak olan yayının moderatörlüğünü ise Teknoloji Girişimcisi & Teknoloji ve İnovasyon Danışmanı Ergi Şener üstlenecek. IAS Yazılım Genel Müdürü Bahtiyar Tan, İletişim Bilgisayar, Genel Müdürü Tuncer Hatunoğlu, Ekmob Saha Ekip Yönetimi Kurucu Ortağı Sunay Şener de panelinin konuşmacıları olacak.

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webınar Dizisi’ne katılmak için ISO web sitesinden etkinlik detaylarını inceleyebilir, aşağıdaki linklerden etkinliklere kayıt olabilirsiniz. 

PROGRAM:

23.06.2020 // 14:00 -15:30 Orman, Kağıt Ürünleri, Mobilya Ve Basım Sanayii için Dijital Dönüşüm Uygulamaları

Moderatör:

Yekta ÖZÖZER, Danışman, Eğitimci

Panelistler:

  • IAS Yazılım Genel Müdürü İlker Er
  • Doruk ProManage Proje Kıdemli Danışmanı Ahmet Parlak
  • HKSM - Hareket Kontrol Servis Merkezi A.Ş. Proje Satış Mühendisi Kübra Çınar Ekmob Saha Ekip Yönetimi Kurucu Ortağı Sunay Şener

25.06.2020 // 14:00-15:30 Kimyasal Ürünler, Plastik Ve Kauçuk Ürünleri Sanayii için Dijital Dönüşüm Uygulamaları

Moderatör:

Ergi ŞENER, Teknoloji Girişimcisi & Teknoloji ve İnovasyon Danışmanı

Panelistler:

  • IAS Yazılım Genel Müdürü Bahtiyar Tan
  • İletişim Bilgisayar, Genel Müdürü Tuncer Hatunoğlu
  • Ekmob Saha Ekip Yönetimi Kurucu Ortağı Sunay Şener

Benzer İçerikler

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele