Online
Teklif

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar'larına Katılın

29.06.2020

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nde bu haftanın ilk yayını 30 Haziran’da IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara’nın katılımı ile ‘Ana Metaller Sanayii’ başlığında gerçekleşecek. 2 Temmuz’da ise IAS Genel Müdürü Ahmet Oturgan’ın da yer alacağı ‘Makine, Aksam ve Metal Eşya Sanayii’ paneli düzenlenecek.

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar Serisi Üçüncü Haftaİstanbul Sanayi Odası (İSO) ve IAS işbirliği ile düzenlenen ‘Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nde bir ay boyunca her hafta önemli firmalardan temsilciler bir araya gelerek, üretime odaklanmış sektörlerin dijital dönüşümüne katkı sağlayacak tavsiyelerde bulunacaklar. IAS yetkilileri, sektörünün öncü firmalarından temsilciler ve alanında uzman kişilerin katılımıyla gerçekleşecek webinar’larda sektörel dijital dönüşüm uygulamaları hakkında detaylı bilgiler verilecek.
‘Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nin bu haftaki ilk yayını 30 Haziran saat 14.00’te başlayacak. ‘Ana Metaller Sanayii’ başlıklı panelin moderatörlüğünü Teknoloji Girişimcisi & Teknoloji ve İnovasyon Danışmanı Ergi Şener üstlenecek. Panelin konukları ise şöyle: IAS Yazılım Genel Müdürü Hakan Özkara, İletişim Yazılım Genel Müdürü Tuncer Hatunoğlu, Entek Otomasyon Yönetim Kurulu Üyesi Sami Özkan Dibek.

Haftanın ikinci yayını ise 2 Temmuz’da ‘Makine, Aksam ve Metal Eşya Sanayii’ başlığında gerçekleşecek. Saat 14.00’te başlayacak olan yayının moderatörlüğünü yine Şener yapacak. IAS Genel Müdürü Ahmet Oturgan, AES-Acar Endüstriyel Sistemler Genel Müdürü Yaşar Acar, İletişim Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Hatunoğlu, SMS-TORK Fabrika ve Ar-Ge Müdürü Dr. Yaşar Mutlu, Model Business Solutions Genel Müdürü Atilla Zeybek panelin konuşmacıları olacak.

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’ne katılmak için ISO web sitesinden etkinlik detaylarını inceleyebilir, aşağıdaki linklerden etkinliklere kayıt olabilirsiniz. 

PROGRAM:

30.06.2020 // 14:00 - 15:30 // Ana Metaller Sanayii için Dijital Dönüşüm Uygulamaları

Moderatör:

Teknoloji Girişimcisi & Teknoloji ve İnovasyon Danışmanı Ergi Şener

Panelistler:

  • IAS Yazılım Genel Müdürü Hakan Özkara
  • İletişim Yazılım Genel Müdürü Tuncer Hatunoğlu 
  • Entek Otomasyon Yönetim Kurulu Üyesi Sami Özkan Dibek

02.07.2020 // 14:00 - 15:30 // Makine, Aksam ve Metal Eşya Sanayii için Dijital Dönüşüm Uygulamaları

Moderatör:

Teknoloji Girişimcisi & Teknoloji ve İnovasyon Danışmanı Ergi Şener

Panelistler:

  • IAS Yazılım Genel Müdürü Ahmet Oturgan
  • AES-Acar Endüstriyel Sistemler Genel Müdürü Yaşar Acar
  • İletişim Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Hatunoğlu
  • SMS-TORK Fabrika ve Ar-Ge Müdürü Dr. Yaşar Mutlu
  • Model Business Solutions Genel Müdürü Atilla Zeybek

Benzer İçerikler

caniasERP Temel Döngü Eğitimi Udemy’de! 

28.07.2020

IAS Business Academy (IBA), dünyanın en geniş online kurs seçkisine sahip eğitim platformlarından Udemy’de sunduğu eğitimlere bir yenisini daha ekledi. caniasERP Genel Bilgilendirme ve canias IQ eğitimlerinin yanı sıra caniasERP Temel Döngü eğitimi de artık Udemy’de!

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele