Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

Sınır Tanımayan IAS’den ABD Adımı!

7.01.2020

Globaldeki etkinlik alanını her geçen gün arttırmayı hedefleyen IAS, bu vizyon ile yepyeni, büyük bir adım attı. Yeni kurulan IAS, Inc. ile ABD operasyonları başladı! Manhattan şehrinde kurulan yeni firmasıyla ABD pazarına giriş yapan IAS, böylece ofis sayısını da 12’ye yükseltti. 

caniasERP ABD Ofisi Dünya çapından binden fazla müşteri, 30 binden fazla kullanıcı ve 50’den fazla iş ortağı ile 31 ülkede 16 dilde hizmet veren IAS, başarılı ve sağlam adımlarla yoluna devam ediyor. Türkiye, Almanya, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Güney Kore ve son olarak İsviçre’de kurulan şirketleriyle global arenadaki etkinliğini arttıran IAS, aynı vizyonla büyük bir adım daha atarak ABD pazarına da giriş yaptı. Manhattan’da kurulan IAS Inc. ile dünyanın en önemli ve büyük pazarına giriş yapan IAS, vakit kaybetmeden buradaki faaliyetlerine de başladı. IAS’nin vizyonunu ve ABD operasyonunun detaylarını anlatan IAS Genel Müdürü Mazhar Tellibeyoğlu, “ABD, herkesin içinde olmak isteyeceği, devasa bir pazar. Her ölçekten firmanın ihtiyaçlarına çözüm üretebilen caniasERP ile ABD’deki rekabete katılmaya karar verdik. Esnek yapısı ve güçlü alt yapısıyla sektör bağımsız çözümler sunan caniasERP’nin bu pazarda başarılı olacağına inanıyoruz” dedi. 

IAS Sınırlarını Genişletmeye Devam Ediyor

Her geçen gün sınırlarını genişleten IAS, ABD’de kurulan yeni şirket ile globalde yerini sağlamlaştırdı. ABD’deki şirket ile ofis sayısını 12’ye yükselten IAS, buradaki etkinliğini kısa süre içinde arttırmayı planlıyor. Yeni operasyon hakkında konuşan Tellibeyoğlu: “ABD, herkesin içinde olmak isteyeceği, devasa bir pazar. Bizim de ABD pazarına girmemizin birkaç nedeni var; öncelikle IAS olarak olabildiğince farklı pazarda tecrübe kazanmak ve etki alanımızı genişletmek gibi bir vizyon ile hareket ediyoruz. Bunun yanında, ABD’nin Çin ile olan siyasi ve ekonomik ilişkilerindeki gelişmeler sonucunda ABD’deki küçük ve orta ölçekli işletmelerin önemi daha da arttı. ABD hükümeti kendi bünyesindeki firmalara teşviklerini arttırdı. ABD’li şirketler üretimlerini kendi ülkelerinde yapmaya başladılar. ABD yeniden üretimin üssü haline geliyor. Tüm bu olanlar IAS’nin ABD operasyonunu başlatması için de uygun bir zemin hazırladı diyebiliriz. ABD pazarında ERP yatırımları açısından büyük bir potansiyel oluştu. Firmalar IT yatırımlarını her geçen gün arttırıyor.” 

IAS ABD Ofisinde İş Başında!

ABD operasyonunun başlaması ile birlikte belirlenen yeni hedeflerden söz eden Tellibeyoğlu, “Her ölçekten firmanın ihtiyaçlarına çözüm üretebilen caniasERP ile ABD’deki rekabete katıldık. Esnek yapısı ve güçlü alt yapısıyla sektör bağımsız çözümler sunan caniasERP’nin bu pazarda başarılı olacağına inanıyoruz. IAS, Inc. Manhattan’daki merkezinde faaliyetlerine başladı bile. Buradaki ekibimizi kısa süre içinde iki katına çıkararak etkinliğimizi arttıracağız” diyor.
 

Benzer İçerikler

ERP Nedir?

15.05.2020

Şirketlerin satış, satın alma, üretim planlama, imâlât ve sevkiyat gibi günlük iş faaliyetleri ile muhasebe, finans, ithalât – ihracat, insan kaynakları, Ar-Ge, kalite güvence ve mühendislik gibi departmanlarına ait iş süreçlerini yönetmek için kullandığı yazılıma ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) denilmektedir.

IAS Genel Müdürü Ahmet Oturgan ERPHaber’in Konuğu Oldu

14.05.2020

 IAS Genel Müdürü Ahmet Oturgan, ERP News’ün konuğu oldu. Yağmur Şahin ile video konferans aracılığıyla bir röportaj gerçekleştiren Oturgan, pandemi sürecinde sık sık gündeme gelen dijital dönüşüm konusunu değerlendirdi. Röportajda IoT, Endüstri 4.0 gibi kavramlarının öneminin daha net anlaşıldığını vurgulayan Oturgan, dünyanın büyük bir değişimden geçtiği bu dönemde, firmaların dikkat etmesi gereken hususlara dikkat çekti.

Webinar’da ERM Modülü İle Kurumsal Risk Yönetimi Anlatıldı

08.05.2020

IAS Yazılım Uzmanı Uğur Aymaz, IAS Business Academy’nin düzenlediği caniasERP webinar’ında Kurumsa Risk Yönetimi (ERM) modülünün sunduğu avantajlar hakkında detaylı bilgi verdi ve son güncellemeleri aktardı. İki oturumdan oluşan webinar’da caniasERP’de kurumsal risk yönetimi süreçlerini anlatan Aymaz, izleyiciden gelen soruları da yanıtladı.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.