Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

Sürdürülebilir Gelecek ERP Yazılımı İle İnşa Edilir

22.10.2019

IAS Bölge Satış Yöneticisi Ertaç Yıldız, dijital dönüşümü ve ERP yazılımlarının süreçteki rolünü değerlendirdi: “Büyümenin kurumsal bir yapıyla ve gerçekten ihtiyaç kadar kaynakla, planlı şekilde gerçekleşmesi ERP yazılımlarıyla sağlanabilir.”

IAS Bölge Satış Yöneticisi Ertaç Yıldız, tecrübelerinden yola çıkarak firmaların dijital dönüşüm yolculuklarını değerlendirdi. “Bence ideal dönüşüm sürecini, özellikle yöneticilerin ve çalışanların, bu konuda bilgilenmesi, dönüşümü kabullenmesi ve harekete geçmesi olarak düşünebiliriz” diyen Yıldız ile tüm dünyada gerçekleşen dijital dönüşümü konuştuk. 

Kendi perspektifinizde bir kurumun ideal dönüşüm süreci nasıl olmalıdır?
Dönüşümü anlamak için toplumların tarihlerini incelemek etkili bir yöntem olabilir. Bazı toplumların koşulları değiştirmesi, diğerlerini değişen koşullara uyum sağlamak zorunda bırakmıştır. Günün sonunda ilkel toplumlardan modern toplumlara yaşanan dönüşümle dijital dönüşüm arasında yapısal olarak hiçbir fark yok diyebiliriz! Bence ideal dönüşüm sürecini, özellikle yöneticilerin ve çalışanların, bu konuda bilgilenmesi, dönüşümü kabullenmesi ve harekete geçmesi olarak düşünebiliriz. Diğer bir ifadeyle ilk aşamada dijital dönüşüm sizi ilgilendiren boyutuyla nedir, ne kazandırır ve nasıl kazandırır iyice araştırıp anlamak gerekir. Böylece kaçınılmaz olan bu dönüşümün ne kadar önemli olduğu fark edilip içselleştirilebilir ve nihayetinde uygulamaya geçilebilir.

Dijital dönüşüm sürecinde IAS olarak sunduğunuz katma değerler nelerdir? 
Öncelikle dijital dönüşümü, gelişen teknolojiye düzenli olarak uyum sağlamak, şeklinde algıladığımızı ifade etmek isterim. Yazılım teknolojilerinin son yıllarda en çok gelişme kaydeden teknolojilerden olduğu da çok açık. Günlük hayatımızı kolaylaştıran, düzenleyen, bizi bilgiye etkili ve hızlı ulaştıran tüm araçların arkasında yazılımlar var. Örneğin, navigasyon ve harita uygulamaları, internet arama motorları, banka uygulamaları, sağlık uygulamaları, iletişim uygulamaları… Peki işletmeleri kendi içinde bir ekosistem olarak düşündüğümüzde onların hayatını kolaylaştıran ve standartlaştıran yazılımlara ihtiyaçları yok mu? IAS’nin kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP, firmaların sistemlerini standartlaştırabilmek için var. caniasERP sayesinde firmalar iş süreçlerini çok daha hızlı, sürdürülebilir ve izlenebilir kılıyorlar. Bilgiye hızlı ulaşmak için harcanan efor minimuma iniyor ve doğal olarak maliyet de azalıyor. Firmalar bu sayede çok daha hızlı kararlar vererek işlerini çok daha düşük bir maliyetle çözüme kavuşturuyorlar. Dolayısıyla rekabette de ciddi avantaj elde ediyorlar. Sürdürülebilir bir sistem; tekrarlayan işlerin ERP’de hatasız ve kişiden bağımsız olarak yapılabilmesi demektir. Büyümenin kurumsal bir yapıyla ve gerçekten ihtiyaç kadar kaynakla, planlı şekilde gerçekleşmesi ERP yazılımlarıyla sağlanabilir. İzlenebilir süreçlerle herkes aynı veriyi görüp aynı dili konuşabilir. Böylece şirketlerin içerdeki koordinasyonu en üst düzeye çıkar, hatalar görünür olur, iş ve ürün kalitesi yükselir.

 

Benzer İçerikler

Digital Trend: IASDB Türkiye’de Bir İlk

22.10.2019

IAS’nin ürettiği, Türkiye’de üretilen ilk veri tabanı olan IASDB hakkında Digital Trend dergisine konuşan IAS Genel Müdürü Bahtiyar Tan, “IAS DB bugün sunduğu avantajların yanı sıra gelecek için de önemli bir yatırım” diyor.

ST Makina: Eş Zamanlı Maliyet Uygulaması  Zaman Kazandıracak

21.10.2019

IAS Genel Müdürü Akın Mumcuoğlu, caniasERP’nin yeni versiyonu ile birlikte tanıtılan Eş Zamanlı Maliyet uygulamasını ST Makina dergisine anlattı. Mumcuoğlu, “Firmalara büyük bir avantaj sağlayacağını düşündüğümüz Eş Zamanlı Maliyet uygulamamız ile karmaşık görünen ve firmalara kaybettiren maliyetlendirme çalışmalarını pratik hale getiriyoruz. Bu uygulama sayesinde kazanacakları zaman, müşterilerimize ciddi avantajlar sunacak” dedi.

Subcon Turkey: caniasERP ile Yepyeni Bir Kullanıcı Deneyimi 

21.10.2019

IAS Genel Müdürü Metehan Altındil, caniasERP’nin yeni versiyonu ile birlikte kullanıcıların hizmetine sunulacak olan yeni kullanıcı deneyimini Subcon Turkey dergisine anlattı. Altındil, kullanıcı dostu platform bağımsız yeni ara yüz sayesinde caniasERP’deki tüm süreçlerin çok daha pratik bir şekilde yönetileceğini söyledi. 

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.