Online
Teklif

Türk – Japon İnovasyon Zirvesi Gerçekleşti

29.11.2019

Türk-Japon dostluğunun ticari ve inovasyon odaklı işbirliklerinde de sürdürülmesini hedefleyen Türk - Japon İnovasyon Zirvesi, Türkiye’den ve Japonya’dan önemli temsilcilerin de katılımıyla tamamladı. Zirvede önemli temaslar kuran IAS, etkinlik alanındaki standında katılımcıları ağırladı. 

caniasERP Turk-Japon İnovasyon ZirvesiTürk - Japon İnovasyon Zirvesi, Türk-Japon dostluğunun ticari iş birlikleri ile kalıcı ortaklığa dönüştürülmesini hedefleyen AOTS Türkiye tarafından Marriot İstanbul Şişli Hotel’de gerçekleşti. Dünyanın üçüncü büyük ekonomisi olan teknoloji devi Japonya ile Türkiye arasındaki ticari ve teknolojik faaliyetleri arttıracak bir ortak platform yaratmayı amaçlayan etkinliğe yoğun katılım sağlandı. Türkiye’nin önemli sanayi ve bilişim firmalarının üst düzey yöneticileri ve AR-GE yetkililerinin yanı sıra Türkiye’de faaliyet gösteren Japon sermayeli şirketlerin global temsilcileri, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Ticaret Bakanlığı ile ilgili kamu kuruluşu temsilcilikleri, Japonya Büyükelçiliği temsilcileri, KOSGEB temsilcileri gibi önemli misafirler de zirvede ağırlandı. Globaldeki etkinlik alanını her geçen gün arttıran IAS’de etkinlik alanındaki standı ile katılımcıları karşıladı.

Türk - Japon Dostluğunda Yeni Adım

Türk-Japon ticari ilişkilerine ev sahipliği yaparak bu ilişkilerin inovasyon odaklı işbirliklerine dönüşümünü sağlamayı hedefleyen Türk - Japon İnovasyon Zirvesi’nde Japonya’nın Türkiye yatırımlarına verdiği önem, değer ve sunduğu avantajlar Türk iş dünyasına tanıtıldı. Etkinlik alanındaki standında etkinliğin üst düzey katılımcılarını ağırlayan IAS, hem globalde hem de Türkiye’de yürüttüğü çalışmaları, yerli yazılım ürünü caniasERP ile sunduğu avantajları paylaştı. Uluslararası etkinliğini her geçen gün arttıran IAS, yeni pazarlardaki fırsatları gözlemlemek ve iş ortaklığı ağını genişletmek adına temaslarda bulundu.

Katılımcıların yoğun ilgisi ile tamamlanan Türk - Japon İnovasyon Zirvesi’nin, sürdürülebilir bir etkinlik dizisi haline gelerek iki ülke arasında oluşacak inovasyon köprüsünün sürekliliğini temin etmesi hedefleniyor. 

 

Benzer İçerikler

Güney Kore Türk Yazılımını Tercih Etti

02.11.2020

Başarısını global arenada sürdüren teknoloji firması IAS, sunduğu kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP ile dünyanın en önemli yazılım pazarına sahip ülkelerinden biri olan Güney Kore’deki operasyonlarında büyük başarı ile devam ediyor. Ülkenin en önemli otomotiv firmalarından birinde başlatılan caniasERP projesinde, Türk mühendislerin çalışmaları ile büyük başarı elde edildi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele