Bizim ile İletişime Geçin

Yazılım Sektörünün Güçlü Kadınları Bir Arada

Erkek egemen bir sektör olan yazılımda kadınların hakimiyet alanını genişletmeyi misyon edinen IAS, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü Mor Çatı Kadın Sığınma Vakfı’na bağış yaparak kutladı. 

Yaklaşık 162 yıl önce iş yaşamındaki kadın-erkek eşitsizliğine karşı ayaklanan emekçi kadınların anısına her yıl 8 Mart’ta kutlanan Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde, IAS Türkiye’nin kadın çalışanları bir araya geldi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kadın dayanışması ve toplumun her alanında cinsiyet eşitliğinin önemini vurgulamak, bu yolda kadınlara destek olmak amacı ile Mor Çatı Kadın Sığınma Vakfı’na bağış yapıldı. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü için bir araya gelen IAS Türkiye kadınları, bugüne özel hazırlanan hediyeleri ile kendi başarılarını da kutladı.

Kadınlar için düzenlenen etkinlikte konuşan IAS Kurumsal İletişim Yöneticisi Ayten Biber “Yenilikçi vizyonu ile dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden IAS, yazılım gibi erkek egemen bir sektörde kadınlara yer açmayı, sektördeki hakimiyet alanlarını genişletmeyi de kendine misyon edindi. Çalışanlarının yüzde 33’ü kadın olan firmamızda, bu oran her geçen gün daha da artıyor. Böyle bir sektörde var olmayı başaran biz güçlü kadınlar, maddi-manevi desteğimize ihtiyaç duyan hemcinslerimize ‘Korkma biz varız!’ demek istiyoruz. Bu nedenle her yıl olduğu gibi bu yıl da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Mor Çatı Kadın Sığınma Vakfı’na bağışta bulunduk. Çünkü her fırsatta dile getirdiğimiz gibi; kadın kadının kurdu değil, ışığıdır” dedi. 

  

 


Benzer İçerikler

IAS Uzmanları Yeditepelilerle Buluştu

06/03/2019

İstanbul Yeditepe Üniversitesi Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kariyer Festivali ‘19 dün Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşkesi’nde başladı. Öğrenciler gün boyunca IAS standını ziyaret ederek IAS yetkilileriyle sohbet etti ve CV’lerini iletti.

BTvizyon Gaziantep 2019 Etkinliğindeyiz!

06/03/2019

2002 yılından bu yana gerçekleştirilen BTvizyon etkinlikleri, önde gelen bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki firmaların buluşturulmasını amaçlamaktadır. IAS olarak 2019’da bu değerli etkinlere sponsor olarak katkı sağlıyoruz. Etkinlik rotasındaki ikinci durağımız ise Gaziantep!

ERP Sistemine Geçişte Başarının Anahtarı: Doğru Uygulama

04/03/2019

İş ahlakının ön planda ve rekabetin yoğun olduğu yeni dünyada, müşterileri adaylarının  ilgisini çekmek, onlarla iletişim kurmak heyecan verici! Ancak bu süreçte çoğu işletme etraflarındaki fırsat sayısı arttıkça rekabetin de arttığı gerçeğini göz ardı eder. Bu rekabet ortamında firmaların kendilerine yardımcı olacak çözümler bulmaları gerekir.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.