Bizim ile İletişime Geçin

Basında IAS

Hizmetix: IAS Güney Kore Pazarına Girdi!

17/07/2019

IAS'nin, Türkiye, Almanya, Hindistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin ardından Güney Kore'de de faaliyete başladığını duyuran Hizmetix dergisinde "Seul’de kurulan yeni şirket ile Uzak Doğu pazarına giriş yapan IAS, global arenadaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor" denildi.

ST Otomasyon: Dijitalleşme Süreçlerinde Takımın 12. Adamı Oldu

16/07/2019

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki ilk çocuk bezi üreticisi Pakten'in Yönetim Kurulu Üyesi Metin Tepe, ST Otomasyon dergisi ile firmasının caniasERP deneyimini konuştu. Tepe, "Proaktif bir çalışma biçimini benimsiyoruz. Doğru kararlar alabilmek için reflekslerimizin hızlı olması gerekir. Bu anlamda caniasERP'yi gelişmemizde 12. adam olarak görüyoruz. caniasERP yazılımı sayesinde doğu bilgiye ulaşma süremiz kısaldı" dedi.

Forbes: Bilişim Ve Teknoloji Yeni Çağın Petrolü

24/05/2019

Forbes Dergisi'nin yayınladığı 'Türkiye'nin CFO'ları' ekinde IAS Yazılım Genel Müdürü Hakan Özkara'nın röportajına yer verildi. Özkara röportajında, "Bilişim ve teknoloji yeni çağın petrolü. Eğer doğru stratejiler ile yaklaşır ve kaynaklarımızı etkin kullanabilirsek ülkemizi hem teknolojik hem de ekonomik alanda birinci lige taşıyabiliriz” dedi.

ST Endüstri 4.0 Uygulamaları: Dijital Dönüşüm Süreçlerinde  Firmalara Yol Arkadaşı Oluyoruz

24/05/2019

IAS’nin dijital dönüşüm sürecindeki firmalar için sunduğu hizmet ve ürünleri ST Endüstri 4.0 Uygulamaları dergisine anlatan Global Kalite Sistemleri Müdürü Çiğdem Dönmez, “Ürünlerimiz, danışmanlık ve proje yönetim hizmetlerimiz ile müşterilerimizin dijital dönüşüm sürecindeki yol haritalarını birlikte şekillendiriyor, onlara yol arkadaşı oluyoruz” dedi. 

Derin Ekonomi: Gelecek caniasERP ile Şekilleniyor

17/05/2019

Derin Ekonomi dergisine konuşan IAS Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Ahmet Oturgan, röpotajında “Firmalar geleceği şekillendirmek için ihtiyaç duydukları tüm Endüstri 4.0 araçlarına caniasERP ile sahip olsunlar diye durmaksızın çalışıyoruz” dedi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.