Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

Basında IAS

Milliyet: IAS, İsviçre Pazarında Etkinliğini Artırıyor

17.02.2020

IAS, küresel pazarda büyümeye devam ediyor. IAS Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Karabiber’in de aralarında bulunduğu IAS yöneticileri, Türkiye’nin Bern Büyükelçisi İlhan Saygılı ile geçtiğimiz hafta bir araya geldi. Haberi duyuran Milliyet Gazetesi haberi "IAS, İsviçre Pazarında Etkinliğini Artırıyor" başlığı ile duyurdu.

Kobi Aktuel: Yapay Zekaya Yatırım Yapan Firmalar Kazanacak

12.11.2019

Dijital dönüşüm yolculuğunda firmalara sundukları ürün ve hizmetleri Kobi Aktüel dergisine IAS Genel Müdürü Behiç Ferhatoğlu, gelecek planlarını açıkladı. IAS’nin Endüstri 4.0 konusunda yatırımlarına 2020’de de hız kesmeden devam edeceğini vurgulayan Ferhatoğlu, “Gelişmiş yapay zeka sistemlerine sahip olan şirketler geleceği domine edecek” diyor. 

Digital Trend: IASDB Türkiye’de Bir İlk

22.10.2019

IAS’nin ürettiği, Türkiye’de üretilen ilk veri tabanı olan IASDB hakkında Digital Trend dergisine konuşan IAS Genel Müdürü Bahtiyar Tan, “IAS DB bugün sunduğu avantajların yanı sıra gelecek için de önemli bir yatırım” diyor.

ST Makina: Eş Zamanlı Maliyet Uygulaması  Zaman Kazandıracak

21.10.2019

IAS Genel Müdürü Akın Mumcuoğlu, caniasERP’nin yeni versiyonu ile birlikte tanıtılan Eş Zamanlı Maliyet uygulamasını ST Makina dergisine anlattı. Mumcuoğlu, “Firmalara büyük bir avantaj sağlayacağını düşündüğümüz Eş Zamanlı Maliyet uygulamamız ile karmaşık görünen ve firmalara kaybettiren maliyetlendirme çalışmalarını pratik hale getiriyoruz. Bu uygulama sayesinde kazanacakları zaman, müşterilerimize ciddi avantajlar sunacak” dedi.

Subcon Turkey: caniasERP ile Yepyeni Bir Kullanıcı Deneyimi 

21.10.2019

IAS Genel Müdürü Metehan Altındil, caniasERP’nin yeni versiyonu ile birlikte kullanıcıların hizmetine sunulacak olan yeni kullanıcı deneyimini Subcon Turkey dergisine anlattı. Altındil, kullanıcı dostu platform bağımsız yeni ara yüz sayesinde caniasERP’deki tüm süreçlerin çok daha pratik bir şekilde yönetileceğini söyledi. 

ST Endustri 4.0: caniasERP ile Yepyeni Bir Kullanıcı Deneyimi 

21.10.2019

IAS Genel Müdürü Metehan Altındil, caniasERP’nin yeni versiyonu ile birlikte kullanıcıların hizmetine sunulacak olan yeni kullanıcı deneyimini ST Endüstri 4.0 dergisine anlattı. Altındil, kullanıcı dostu platform bağımsız yeni ara yüz sayesinde caniasERP’deki tüm süreçlerin çok daha pratik bir şekilde yönetileceğini söyledi. 

Kobi Aktuel: Eş Zamanlı Maliyet Uygulaması  Zaman Kazandıracak

21.10.2019

IAS Genel Müdürü Akın Mumcuoğlu, caniasERP’nin yeni versiyonu ile birlikte tanıtılan Eş Zamanlı Maliyet uygulamasını KobiAktuel dergisine anlattı. Mumcuoğlu, “Firmalara büyük bir avantaj sağlayacağını düşündüğümüz Eş Zamanlı Maliyet uygulamamız ile karmaşık görünen ve firmalara kaybettiren maliyetlendirme çalışmalarını pratik hale getiriyoruz. Bu uygulama sayesinde kazanacakları zaman, müşterilerimize ciddi avantajlar sunacak” dedi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.