Bizim ile İletişime Geçin

Basında IAS

Kobi Aktuel: Yapay Zekaya Yatırım Yapan Firmalar Kazanacak

12/11/2019

Dijital dönüşüm yolculuğunda firmalara sundukları ürün ve hizmetleri Kobi Aktüel dergisine IAS Genel Müdürü Behiç Ferhatoğlu, gelecek planlarını açıkladı. IAS’nin Endüstri 4.0 konusunda yatırımlarına 2020’de de hız kesmeden devam edeceğini vurgulayan Ferhatoğlu, “Gelişmiş yapay zeka sistemlerine sahip olan şirketler geleceği domine edecek” diyor. 

Digital Trend: IASDB Türkiye’de Bir İlk

22/10/2019

IAS’nin ürettiği, Türkiye’de üretilen ilk veri tabanı olan IASDB hakkında Digital Trend dergisine konuşan IAS Genel Müdürü Bahtiyar Tan, “IAS DB bugün sunduğu avantajların yanı sıra gelecek için de önemli bir yatırım” diyor.

ST Makina: Eş Zamanlı Maliyet Uygulaması  Zaman Kazandıracak

21/10/2019

IAS Genel Müdürü Akın Mumcuoğlu, caniasERP’nin yeni versiyonu ile birlikte tanıtılan Eş Zamanlı Maliyet uygulamasını ST Makina dergisine anlattı. Mumcuoğlu, “Firmalara büyük bir avantaj sağlayacağını düşündüğümüz Eş Zamanlı Maliyet uygulamamız ile karmaşık görünen ve firmalara kaybettiren maliyetlendirme çalışmalarını pratik hale getiriyoruz. Bu uygulama sayesinde kazanacakları zaman, müşterilerimize ciddi avantajlar sunacak” dedi.

Subcon Turkey: caniasERP ile Yepyeni Bir Kullanıcı Deneyimi 

21/10/2019

IAS Genel Müdürü Metehan Altındil, caniasERP’nin yeni versiyonu ile birlikte kullanıcıların hizmetine sunulacak olan yeni kullanıcı deneyimini Subcon Turkey dergisine anlattı. Altındil, kullanıcı dostu platform bağımsız yeni ara yüz sayesinde caniasERP’deki tüm süreçlerin çok daha pratik bir şekilde yönetileceğini söyledi. 

ST Endustri 4.0: caniasERP ile Yepyeni Bir Kullanıcı Deneyimi 

21/10/2019

IAS Genel Müdürü Metehan Altındil, caniasERP’nin yeni versiyonu ile birlikte kullanıcıların hizmetine sunulacak olan yeni kullanıcı deneyimini ST Endüstri 4.0 dergisine anlattı. Altındil, kullanıcı dostu platform bağımsız yeni ara yüz sayesinde caniasERP’deki tüm süreçlerin çok daha pratik bir şekilde yönetileceğini söyledi. 

Kobi Aktuel: Eş Zamanlı Maliyet Uygulaması  Zaman Kazandıracak

21/10/2019

IAS Genel Müdürü Akın Mumcuoğlu, caniasERP’nin yeni versiyonu ile birlikte tanıtılan Eş Zamanlı Maliyet uygulamasını KobiAktuel dergisine anlattı. Mumcuoğlu, “Firmalara büyük bir avantaj sağlayacağını düşündüğümüz Eş Zamanlı Maliyet uygulamamız ile karmaşık görünen ve firmalara kaybettiren maliyetlendirme çalışmalarını pratik hale getiriyoruz. Bu uygulama sayesinde kazanacakları zaman, müşterilerimize ciddi avantajlar sunacak” dedi.

BTHaber: Kurumsal Hedeflerde Belirleyici

05/09/2019

Karmaşık ve yönetimi zor süreçleri analiz edebilmek, süreç performanslarını ölçmek, sürekli iyileştirmek için faaliyetler planlayıp yürütmek ve bunları etkin yönetebilmek için süreç yönetimi yazılımları olmazsa olmaz birer araç haline geldi. IAS Global Kalite Sistemleri Müdürü Çiğdem Dönmez firmalar için etkin süreç yönetiminin önemini BTHaber dergisine anlattı.

Hizmetix: IAS Güney Kore Pazarına Girdi!

17/07/2019

IAS'nin, Türkiye, Almanya, Hindistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin ardından Güney Kore'de de faaliyete başladığını duyuran Hizmetix dergisinde "Seul’de kurulan yeni şirket ile Uzak Doğu pazarına giriş yapan IAS, global arenadaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor" denildi.

ST Otomasyon: Dijitalleşme Süreçlerinde Takımın 12. Adamı Oldu

16/07/2019

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki ilk çocuk bezi üreticisi Pakten'in Yönetim Kurulu Üyesi Metin Tepe, ST Otomasyon dergisi ile firmasının caniasERP deneyimini konuştu. Tepe, "Proaktif bir çalışma biçimini benimsiyoruz. Doğru kararlar alabilmek için reflekslerimizin hızlı olması gerekir. Bu anlamda caniasERP'yi gelişmemizde 12. adam olarak görüyoruz. caniasERP yazılımı sayesinde doğu bilgiye ulaşma süremiz kısaldı" dedi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.