Bizim ile İletişime Geçin

Basında IAS

BTvizyon : Yasal Mevzuata Uyum Süreci, Teknoloji Yatırımlarını Artırdı

12/04/2019

IAS Global Kalite Sistemleri Müdürü Çiğdem Dönmez, BTvizyon dergisine verdiği röportajda, bilişim teknolojileri konusunda IAS'nin müşterilerine verdiği destekten söz etti. "Yasal mevzuata uyum süreci teknoloji yatırımlarını artırdı" diyen Dönmez, "“Ürünlerimiz, danışmanlık ve proje yönetim hizmetlerimiz ile müşterilerimizin dijital dönüşüm sürecindeki yol haritalarını birlikte şekillendiriyor, onlara yol arkadaşı oluyoruz" diye ekledi.

KobiEfor : İTÜ’de caniasERP eğitimleri başlıyor 

12/04/2019

KobiEfor dergisi internet sitesinde yayınlanan haberde "IAS, üniversitelerle yaptığı işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ile imzalanan protokolle İTÜ İşletme Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde uygulamalı caniasERP eğitimleri başlatılıyor" denildi.

BTvizyon : ERP Sistemleri Dijital Dönüşümün Merkezinde Yer Alır

12/04/2019

IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara, BTvizyon Anadolu Toplantıları 2019 kapsamında gerçekleşen ‘Dijital Dönüşüm ve Akıllı Firmaların Yol Haritası’ başlıklı panelde konuştu. Özkara'nın paneldeki sözlerine yer veren BTvizyon dergisinde, "Endüstri 4.0 ve ERP sistemleri arasındaki ilişkiyi anlatan Dr. Hakan Özkara, 'ERP, dijitalleşme sürecinin merkezinde yer alır; bu süreçte esas omurgayı oluşturan ERP yazılımlarıdır' dedi" ifadeleri yer aldı.

Platin: İTÜ’de caniasERP Eğitimleri Başlıyor 

03/04/2019

IAS ve İstanbul Teknik Üniversitesi arasında imzalanan protokolü duyuran Platin dergisinde "IAS, üniversitelerle yaptığı iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ile imzalanan protokolle İTÜ İşletme Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde uygulamalı caniasERP eğitimleri başlatılıyor" denildi.

Bloomberg Businessweek Türkiye : İTÜ'de caniasERP Eğitimleri Başlıyor

02/04/2019

Bloomberg Businessweek Türkiye dergisi IAS ve İstanbul Teknik Üniversitesi arasında imzalanan protokolü duyurdu. Haberde "IAS, üniversitelerle yaptığı iş birliklerine bir yenisini ekledi. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ile imzalanan protokolle İTÜ İşletme Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nde uygulamalı caniasERP eğitimleri başlatılıyor" denildi.

Hizmetix Web: Özge Plastik caniasERP İle Doğru Hedeflere Yürüyor

25/03/2019

Hizmetix dergisinin internet sitesinde yayınlanan röportajında iş süreçlerindeki problemlere caniasERP ile çözüm bulduklarını anlatan Özge Plastik Fabrika Müdürü Bilal Dal, "Tüm verilerimizi sistem üzerinde tutuyor, tutarlı raporlamalar yapabiliyoruz. Bu raporlar bize farklı bir vizyon kazandırdı. Artık çok daha doğru hedeflere ilerliyoruz" dedi.

Subcon Turkey : Endüstri 4.0’a Bir Adım Daha Yakınız

19/03/2019

2019 itibari ile IAS Satış ve Pazarlama Genel Müdürlüğü görevini üstlenen Ahmet Oturgan, Subcon Turkey dergisine yeni yıl hedeflerini anlattı. IoT, iş zekası konularındaki gelişmelerin yanı sıra IAS’in kendi veri tabanı IASDB’yi ürettiğini duyuran Oturgan, “Gelecek için önemli bir adım daha attık” diyor.

Hizmetix: Özge Plastik caniasERP İle Doğru Hedeflere Yürüyor

19/03/2019

Hizmetix dergisinde yayınlanan röportajında iş süreçlerindeki en önemli problemlere caniasERP sayesinde çözüm bulduklarını anlatan Özge Plastik Fabrika Müdürü Bilal Dal, “Tüm verilerimizi sistem üzerinde tutuyor, bu veriler ile tutarlı raporlamalar yapabiliyoruz. Bu raporlar bize farklı bir vizyon kazandırdı. Artık çok daha doğru hedefler koyarak buna göre aksiyon alıyoruz” dedi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.