Bizim ile İletişime Geçin

Basında IAS

ST Makina: IAS IASDB ile  Geleceğe Bir Adım Daha Yakın

18/02/2019

Şubat sayısında IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara'nın röportajına yer veren ST Makina dergisinde "ERP çözümü caniasERP’yi kendi açık kaynak kodlu geliştirme platformu TROIA ile üreten IAS, şimdi de kendi veritabanını kullanmaya hazırlanıyor" denildi. Dr. Hakan Özkara, röportajında “Gelişen teknoloji ile birlikte ERP çözümümüzün kapsamı da hızla büyüyüp gelişiyor. IASDB de IoT, otomasyon, yapay zeka gibi bu genişleme fikirlerinden biriydi. Müşterilerimize uçtan uca, entegre çözümler sunmak ve çözümün her noktasına hakim olup katma değer ilave etmek istiyoruz” dedi.

Platin: Endüstri 4.0’a Bir Adım Daha Yakınız

18/02/2019

2019 itibari ile IAS Satış ve Pazarlama Genel Müdürlüğü görevini üstlenen Ahmet Oturgan, IAS'nin yeni yıl hedeflerini Platin dergisine anlattı. IoT, iş zekası konularındaki gelişmelerin yanı sıra IAS’in kendi veri tabanı IASDB’yi ürettiğini duyuran Oturgan, “Gelecek için önemli bir adım daha attık” dedi.

Fortune Turkey : Kurumsal Yazılımın Dengesi

18/02/2019

Şubat sayısında kurumsal kaynak planlama (ERP) yazılımlarının endüstrideki avantajları ve 4.0 çağındaki önemini vurgulayan bir dosya hazırlayan Fortune Turkey dergisi, "IAS, caniasERP yazılımı ile kurumsal kaynak planlamasına odaklanırken hem güncel hem de geleceğe ait ihtiyaçları karşılayan hassas bir dengeyi yakalamış durumda" dedi ve IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara'nın konu ile ilgili görüşlerine yer verdi.

Endüstri 4.0 Dijital Gelecek’te Konuşuldu

05/02/2019

IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara, ST Endüstri Radyo’da yayınlanan, Kozan Demircan’ın sunduğu ‘Dijital Gelecek’ programının konuğu oldu. Programda dijital dönüşüm, yapay zeka, Endüstri 4.0 ve IoT konuları konuşuldu.

Dijital Trend: 2019'da e-İrsaliye ve e-Müstahsil Uygulamaları Geliyor

22/01/2019

Dijital Trend dergisine verdiği röportajda e-Dönüşüm hareketinin zaman, maliyet ve doğayı koruma açısından önemini vurgulayan IAS Genel Müdürü Metehan Altındil, “e-Dönüşün sürecini en başından beri destekliyoruz.  e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İhracat uygulamarının ardından 2019’da e-İrsaliye ve e-Müstahsil uygulamarı da müşterilerimizin hizmetine sunulacak” diyor. 

Hizmetix: IAS DataBase İle Daha Etkin Çözümler Sunuyoruz

22/01/2019

Hizmetix Dergisi, IAS'nin kendi veritabanı IAS DataBase'i ürettiğini duyurdu. Haberde IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara'nın sözlerine de yer veren dergide "ERP çözümü caniasERP'yi kendi açık kaynak kodlu geliştirme platformu TROIA ile üretilen IAS, şimdi de kendi veritabanını kullanmaya hazırlanıyor" denildi.

ST Endüstri 4.0: caniasERP Gelecek İçin Hazır

08/01/2019

IAS Genel Müdürü İlker Er, ST Endüstri dergisine verdiği Endüstri 4.0 konulu röportajda, “caniasERP Endüstri 4.0’a en hazır yazılımlardan biri. IAS olarak öncelikli çalışmalarımız, caniasERP ile üretimde ya da üretim dışında kullanılan tüm sistemlerin iletişim kurmasını sağlamak konusunda oldu. Kendi çözümümüz olan IoT Gateway projesini uygulamaya başladık” dedi.

Para: Kendi Veritabanını Üretti

08/01/2019

Para dergisi, IAS'nin kendi üretimi olan IAS DataBase'i duyurdu. Haberde "IAS, DataBase (IASDB) adı verilen veritabanı ile müşterilerine daha etkin ve düşük maliyetli çözümler sunmayı hedefliyor" denildi.

Reel Sektör: IAS kendi veritabanını üretiyor

08/01/2019

ERP çözümü caniasERP’yi kendi açık kaynak kodlu geliştirme platformu TROIA ile üreten IAS, şimdi de kendi veritabanını kullanmaya hazırlanıyor. IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara, Reel Sektör dergisinde yayınlanan röportajında , “IASDB gelecek için attığımız önemli adımlardan biri. Müşterilerimize uçtan uca, entegre çözümler sunmak ve çözümün her noktasına teknolojik olarak hakim olmak istiyoruz.” dedi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.