Online
Teklif

IAS Blog

Başarılı Bir Proje İçin 'ERP Piramidi Modeli'

20.05.2020

Güçlü ve kalıcı bir ERP sistemi kurmak için sağlam adımlarla ilerlemek büyük avantaj yaratır. Tıpkı Maslow'un insan ihtiyaçlarını kategorize ettiği 'İhtiyaçlar Hiyerarşisi' gibi bir 'ERP Piramidi Modeli' oluşturabilirsek daha sağlam temellere sahip başarılı projeler inşa edebiliriz. 

ERP Nedir?

15.05.2020

Şirketlerin satış, satın alma, üretim planlama, imâlât ve sevkiyat gibi günlük iş faaliyetleri ile muhasebe, finans, ithalât – ihracat, insan kaynakları, Ar-Ge, kalite güvence ve mühendislik gibi departmanlarına ait iş süreçlerini yönetmek için kullandığı yazılıma ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) denilmektedir.

Koronavirüs ile Nasıl Mücadele Edilir?

31.03.2020

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pademi olarak kabul edilen Covid-19 salgını, maddi ve manevi olarak günlük hayatı etkisi altına aldı. Koronavirüs hastalığı nedir, nasıl mücadele edilir… Akıllara takılan soruları derledik.    

İş zekası nedir?

11.04.2019

Firmalar için büyük önem taşıyan iş zekası uygulamaları nelerdir, neden önemlidir, iş zekası projeleri gerçekleştirilirken nelere dikkat edilmelidir… Konu ile ilgili akıllara takılan soruların cevaplarını özetledik.

ERP Sistemine Geçişte Başarının Anahtarı: Doğru Uygulama

04.03.2019

İş ahlakının ön planda ve rekabetin yoğun olduğu yeni dünyada, müşterileri adaylarının  ilgisini çekmek, onlarla iletişim kurmak heyecan verici! Ancak bu süreçte çoğu işletme etraflarındaki fırsat sayısı arttıkça rekabetin de arttığı gerçeğini göz ardı eder. Bu rekabet ortamında firmaların kendilerine yardımcı olacak çözümler bulmaları gerekir.

Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi

10.01.2019

ERP yazılımlarının işletmeler için pek çok alanda değerli fonksiyonlar içerdiği ve doğru şekilde kurgulanabilirse büyük faydalar sağlayacağı inkâr edilemez. Ancak en gelişmiş ERP yazılımları dahi temelde bazı ön şartlar ihmal edilirse bekletileri karşılayamıyor. IAS Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Ahmet Oturgan, ERP/MRP sistemlerini sağlıklı çalışabilmesinin ön şartlarından biri olan stok doğruluğu ve stok doğruluğunu sağlamanın etkili yöntemlerinden biri olan döngüsel sayım yöntemini anlattı.

IBA caniasERP Gelistirme - DEV

07.12.2018

IAS Business Academy’de düzenlenen IBA caniasERP Geliştirme – DEV eğitimi sonunda katılımcılar caniasERP sistemi üzerinde ODBA yönetimi ile tablo, index tanımlarını yapıp veri tabanlarında tablo ve indexleri oluşturabilecek seviyeye gelir. Ayrıca sınıf, diyalog ve raporlar üzerinde yerelleştirme gibi pek çok konuda uzmanlaşabilirler.

IBA caniasERP İş Süreçleri Yönetimi

05.12.2018

IAS Business Academy’de IBA caniasERP İş Süreçleri Yönetimi (BPM) modülünün eğitimini alan firma çalışanları, iş süreçleri destek tablolarını yönetmek, iş süreçleri tasarlamak gibi pek çok konuda uzmanlaşabilirler.

IBA caniasERP Malzeme İhtiyaç Planlaması (MRP J1/J2/J3)

04.12.2018

IAS Business Academy’de firmaların ERP proje yöneticileri, proje sorumluları, firma sahipleri ve ortakları, üretim, satınalma, satış birimi çalışanları için düzenlenen caniasERP Malzeme İhtiyaç Planlaması eğitimi sonunda katılımcılar, tüm MRP süreci ve bu sürecin caniasERP üzerinden en verimli şekilde nasıl yönetileceği konusunda uzmanlaşır.

IBA caniasERP Ürün Ağaçları

27.11.2018

IAS’nin İstanbul ofisinde eğitim veren IAS Business Academy’de caniasERP sisteminde bulunan tüm modüllerin yanı sıra TROIA Platformu geliştirme ve e-Dönüşüm dersleri de veriliyor. IBA’da Ürün Ağaçları (BOM) dersini alan katılımcılar, sistem üzerinden rota bilgisi ve iş merkezi kayıtlarını sistem üzerinde takip etmek, rota operasyonlarını yönetmek ve depo-stok, malzeme miktarlarını koordine etmek gibi pek çok konuda uzmanlaşabilir.

IBA caniasERP Satış (SAL J1/J2/J3)

26.11.2018

IAS’nin İstanbul ofisinde eğitim veren IAS Business Academy’de caniasERP sisteminde bulunan tüm modüller hakkında detayı bilgi edinilebilir. IBA’da Satış dersini alan katılımcılar, caniasERP’deki tüm satış süreçlerinin işleyişine dair detaylı bilgiye sahip olurlar. Ayrıca satış sürecinin ek fonksiyonlarını kullanabilecek seviyeye gelirler.

IBA caniasERP Envanter Yönetimi Eğitimi (INV J1/J2/J3)

20.11.2018

IAS’nin İstanbul ofisinde eğitim veren IAS Business Academy’de caniasERP sisteminde bulunan tüm modüller hakkında detayı bilgi edinilebilir. IBA’da Envanter Yönetimi derslerini alan katılımcılar, caniasERP üzernden envanter kayıtlarını sistem üzerinde takip edebilecek, depo stok miktarlarını görebilecek, Giriş-Çıkış-Transfer hareketlerini ve Kiralama, Rezervasyon, Fason Konsepti, Konsinye gibi süreçleri yönetebilecek seviyeye gelirler.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele