IAS Blog

Uluslararası İyilik Maratonu Başladı! STEPTEMBER

3 Eylül 2018 Pazartesi

Her yıl Eylül ayında Cerebral Palsy hastalığı konusunda farkındalık yaratmak ve maddi destek sunmak için düzenlenen uluslararası iyilik maratonu Steptember başladı. IAS Ailesi bir ay boyunca Cerebral Palsy’li bireyler için hem günde 10 bin adım atacak hem de bağış toplayacak.

Devamını Oku...

ERP Yazılımında ‘Esneklik’ Ne Demektir?

17 Ağustos 2018 Cuma

ERP yazılımı seçerken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri kullanılacak olan yazılımın esnekliği. Peki bu esneklikten kasıt nedir? Neden esnek bir yazılım diline sahip ürünler tercih edilmelidir?

Devamını Oku...

Doğru ERP Yazılımı Nasıl Bulunur?

17 Ağustos 2018 Cuma

Şirketlerin başarılı bir şekilde yönetilmesi ve büyümesi için en önemli karar destek sistemlerinden biri olan ERP yazılımına geçiş sürecinde nelere dikkat etmek gerekir? Doğru ERP yazılımı nasıl bulunur? Dikkat edilmesi gereken noktaları sıraladık.

Devamını Oku...

IAS’de Kalorili Cuma!

13 Ağustos 2018 Pazartesi

IAS İstanbul, İzmir ve Ankara ofislerinde 10 Ağustos Cuma’yı en masum ‘kalori günü’ olarak ilan etti! Cuma mesaisinin son saatlerinde gerçekleştirilen dondurma happy hour’u ile hafta sonuna keyifli bir başlangıç yapıldı.

Devamını Oku...

Şirketlerin ERP Yazılımına Neden İhtiyacı Var?

10 Ağustos 2018 Cuma

ERP yazılımı kullanmaya başlayan şirketler, kendilerine iş süreçlerinin yönetimi konusunda çok büyük bir yardımcı edinmiş olurlar. ERP yazılımı hangi noktalarda hayat kurtarır, birlikte inceleyelim…

Devamını Oku...

ERP Nedir?

9 Ağustos 2018 Perşembe

Bugün firmaların sürdürülebilirlik ve gelişmelerinin en büyük yardımcılarından biri olan ERP (Enterprise Resource Planning/Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımı nedir, nasıl gelişti, firmalar için neden önemlidir cevapları burada.

Devamını Oku...

ERP Kullanmak Neden Gereklidir?

9 Ağustos 2018 Perşembe

Çevrenizde ERP sisteminin öneminden bahsedenler olmuştur. Peki gerçekten haklılar mı dersiniz? ERP yazılımlarının şirketler için neden önemli olduğunu özetledik.

Devamını Oku...

ERP'nin Açılımı Nedir?

7 Ağustos 2018 Salı

Günümüzde gelişmiş ve gelişmekte olan şirketler için zorunluluk haline gelen ERP yazılımının açılımı ne? ERP ne anlama geliyor ve ne işe yarıyor? Aklında soru işareti olanlar için açıkladık.

Devamını Oku...

Endüstri 4.0 Hangi Meslek Gruplarını Etkileyecek?

6 Ağustos 2018 Pazartesi

İnsan ve makinenin iletişimi üzerine kurulan ve tüm dünyada yepyeni bir çağ başlatan Endüstri 4.0, yalnızca üretim süreçlerini değil hayatın her alanını kökten değiştirecek güce sahip. Peki bu gelişmeler sonunda hangi meslek grupları hayatta kalacak?

Devamını Oku...

Endüstri 4.0 nedir?

3 Ağustos 2018 Cuma

Dünya büyük bir hızla gelişmeye ve değişmeye devam ediyor. Bu sürecin en büyük devrimi olarak kabul edilen, yalnızca üretim sektörünü değil, hayatın her alanını etkileyen Endüstri 4.0’ı bir araya getiren önemli parçaları inceledik.

Devamını Oku...

İhtiyaçlara En Uygun ERP Yazılımı Nasıl Seçilir?

27 Temmuz 2018 Cuma

ERP sistemine geçiş için ihtiyaçlar, hedefler belirlendi, gereksinimler listeledi. Ama pazarda onlarca ERP firması var. Yatırımı hangisine yapmanız gerektiğine nasıl karar vereceksiniz?

Devamını Oku...

Neden ERP sistemine geçmek istiyorum?

26 Temmuz 2018 Perşembe

Bir ERP sistemine geçiş yapmaya karar verdiniz, başarılarınızı katlamak için önemli bir yatırım yapacaksınız. Cesaret isteyen bir adım. Peki bu büyük adımı atmaya gerçekten hazır mısınız?

Devamını Oku...

İyi Yönetilen Projelerde ERP’ye Geçiş Sancısız Olur

25 Temmuz 2018 Çarşamba

ERP sistemine geçiş sürecinde mevcut işlerinin aksayacağını düşünen şirketlerin yüreğine su serpmeye geldik! İyi bir proje yönetimi ile başarıya ulaşmak hiç de zor değil...

Devamını Oku...

Sağlıklı ve Uzun Bir Ömür İçin ERP

24 Temmuz 2018 Salı

ERP yazılımı için şirketlerin can damarı deniyor. Peki ama ERP ne demek? Neden bu kadar önemli? Açıklıyoruz...

Devamını Oku...

PMI Proje Yöneticisinin Superman Olmasını İstiyor

20 Temmuz 2018 Cuma

Uluslararası bir kuruluş olan PMP tarafından verilen PMP, dünyanın en prestijli proje yönetimi sertifikası olarak kabul ediliyor. Böylesi önemli bir sertifikayı almak ise hiç kolay değil! PMI, yalnızca sınava başvuru için bile çeşitli ön koşulları yerine getirmek zorunda olan adaylardan Superman kadar dayanıklı olmaları bekleniyor! PMP nasıl alınır, kimler alır sıraladık.

Devamını Oku...
Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.