Bizim ile İletişime Geçin

IAS Blog

IBA caniasERP Gelistirme - DEV

07/12/2018

IAS Business Academy’de düzenlenen IBA caniasERP Geliştirme – DEV eğitimi sonunda katılımcılar caniasERP sistemi üzerinde ODBA yönetimi ile tablo, index tanımlarını yapıp veri tabanlarında tablo ve indexleri oluşturabilecek seviyeye gelir. Ayrıca sınıf, diyalog ve raporlar üzerinde yerelleştirme gibi pek çok konuda uzmanlaşabilirler.

IBA caniasERP İş Süreçleri Yönetimi

05/12/2018

IAS Business Academy’de IBA caniasERP İş Süreçleri Yönetimi (BPM) modülünün eğitimini alan firma çalışanları, iş süreçleri destek tablolarını yönetmek, iş süreçleri tasarlamak gibi pek çok konuda uzmanlaşabilirler.

IBA caniasERP Malzeme İhtiyaç Planlaması (MRP J1/J2/J3)

04/12/2018

IAS Business Academy’de firmaların ERP proje yöneticileri, proje sorumluları, firma sahipleri ve ortakları, üretim, satınalma, satış birimi çalışanları için düzenlenen caniasERP Malzeme İhtiyaç Planlaması eğitimi sonunda katılımcılar, tüm MRP süreci ve bu sürecin caniasERP üzerinden en verimli şekilde nasıl yönetileceği konusunda uzmanlaşır.

IBA caniasERP Ürün Ağaçları

27/11/2018

IAS’nin İstanbul ofisinde eğitim veren IAS Business Academy’de caniasERP sisteminde bulunan tüm modüllerin yanı sıra TROIA Platformu geliştirme ve e-Dönüşüm dersleri de veriliyor. IBA’da Ürün Ağaçları (BOM) dersini alan katılımcılar, sistem üzerinden rota bilgisi ve iş merkezi kayıtlarını sistem üzerinde takip etmek, rota operasyonlarını yönetmek ve depo-stok, malzeme miktarlarını koordine etmek gibi pek çok konuda uzmanlaşabilir.

IBA caniasERP Satış (SAL J1/J2/J3)

26/11/2018

IAS’nin İstanbul ofisinde eğitim veren IAS Business Academy’de caniasERP sisteminde bulunan tüm modüller hakkında detayı bilgi edinilebilir. IBA’da Satış dersini alan katılımcılar, caniasERP’deki tüm satış süreçlerinin işleyişine dair detaylı bilgiye sahip olurlar. Ayrıca satış sürecinin ek fonksiyonlarını kullanabilecek seviyeye gelirler.

IBA caniasERP Envanter Yönetimi Eğitimi (INV J1/J2/J3)

20/11/2018

IAS’nin İstanbul ofisinde eğitim veren IAS Business Academy’de caniasERP sisteminde bulunan tüm modüller hakkında detayı bilgi edinilebilir. IBA’da Envanter Yönetimi derslerini alan katılımcılar, caniasERP üzernden envanter kayıtlarını sistem üzerinde takip edebilecek, depo stok miktarlarını görebilecek, Giriş-Çıkış-Transfer hareketlerini ve Kiralama, Rezervasyon, Fason Konsepti, Konsinye gibi süreçleri yönetebilecek seviyeye gelirler.

IBA caniasERP Temel Eğitimleri

16/11/2018

IAS bünyesinde eğitim veren IAS Business Academy (IBA) caniasERP'deki modüllerin yanı sıra TROIA Platformu ve e-Dönüşüm konusunda da eğitim veriyor. IBA'da verilen Temel Bilgilendirme, Alt Yapı Genel Bilgilendirme, Genel Bilgiledirme ve Sistem Yönetimi dersleri ile katılımcılar sistemin genel işleyişi ve temel işlemler konusunda bilgilendiriliyorlar.

ERP Çözümleri Nedir?

12/11/2018

Endüstri dünyasındaki hıza ayak uydurmak, stratejik kararları doğru ve zamanında verebilmek için ERP çözümlerinden faydalanmak gerekir. Doğru ERP yazılımını bulabilmek için sistemin nasıl çalıştığını iyi anlamak gerekiyor. ERP yazılımı seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlattık.

Kurumsal Kaynak Planlaması Nedir?

06/11/2018

Kurumsallaşma yolunda ilerleyen firmalar ve kurumsal şirketler için hayati önem taşıyan kurumsal kaynak planlaması nedir, ne işe yarar, kurumsal kaynak planlaması yazılımı nasıl seçilir gibi akıllara takılan kritik soruları cevapladık.

Doğru ERP Yazılımı Nasıl Bulunur?

17/08/2018

Şirketlerin başarılı bir şekilde yönetilmesi ve büyümesi için en önemli karar destek sistemlerinden biri olan ERP yazılımına geçiş sürecinde nelere dikkat etmek gerekir? Doğru ERP yazılımı nasıl bulunur? Dikkat edilmesi gereken noktaları sıraladık.

ERP Nedir?

09/08/2018

Bugün firmaların sürdürülebilirlik ve gelişmelerinin en büyük yardımcılarından biri olan ERP (Enterprise Resource Planning/Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımı nedir, nasıl gelişti, firmalar için neden önemlidir cevapları burada.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.