IAS Blog

PMI Proje Yöneticisinin Superman Olmasını İstiyor

20 Temmuz 2018 Cuma

Uluslararası bir kuruluş olan PMP tarafından verilen PMP, dünyanın en prestijli proje yönetimi sertifikası olarak kabul ediliyor. Böylesi önemli bir sertifikayı almak ise hiç kolay değil! PMI, yalnızca sınava başvuru için bile çeşitli ön koşulları yerine getirmek zorunda olan adaylardan Superman kadar dayanıklı olmaları bekleniyor! PMP nasıl alınır, kimler alır sıraladık.

Devamını Oku...

IAS İstanbul Ofisinden Türk Kızılayı’na Destek

19 Temmuz 2018 Perşembe

Türk Kızılayı’nın ‘Yardım sever olmak kanımızda var!’ sloganıyla başlattığı kan bağışı kampanyası devam ediyor. IAS İstanbul ofis çalışanları da 18 Temmuz Çarşamba günü Türk Kızılayı çadırlarını ziyaret ederek bu kampanyaya destek verdi.

Devamını Oku...

IAS İstanbul Ekibi İlk Yardım Sertifikasını Aldı

12 Temmuz 2018 Perşembe

IAS İstanbul’da gerçekleştirilen ilk yardım eğitimine 10 gönüllü katıldı. Eğitm alan gönüllülerin tamamı İl Sağlık Müdürlüğü’nün düzenlediği iki aşamalı sınavı başarı ile tamamlayarak İlk Yardımcı Sertifika’sını almaya hak kazandı.

Devamını Oku...

Ekonomik Durgunlukta Yatırım Fırsatları

11 Ağustos 2016 Perşembe

Bir işletme içinde bulunduğu ekonominin pozitif rüzgarlarını işletme lehine değerlendirirken, negatif rüzgarlara karşı önlemler alması ve iyileştirmeler yapması zorunludur.

Devamını Oku...

IT Proje Yöneticilerinin Sahip Olması Gereken 10 Özellik

11 Aralık 2015 Cuma

Bir proje yöneticisinin her detayı göz önünde bulundurması gerekir: Ekip, müşteriler, sistem, projenin durumu, hedefler, yasal düzenlemeler, standartlardaki değişiklikler…

Devamını Oku...
Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.