Online
Teklif

IAS Korona Virüsüne Karşı Önlemini Aldı

11.03.2020

IAS İstanbul ofisinde korana virüsünde korunma amaçlı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Aile Hekimi Dr. Yalçın Dağlarca, korana virüsünü, yayılma biçimini, belirtilerini ve korana virüsünden korunma yollarını IAS çalışanlarına aktardı. 

IAS Kadınları 8 Mart’ı Kutladı

09.03.2020

IAS Türkiye kadın çalışanları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bir araya geldi. Çalışanları adına Türkiye Meme Vakfı (MEVA)’ya bağışta bulunan IAS, kadın çalışanlarına sağlıklı yaşam için su tüketimini hatırlatan hediyeler verdi. 

IAS Türkiye 2020’ye Hazır!

03.01.2020

IAS Türkiye ailesinin geleneksel yılbaşı eğlencesi bu yıl Gümüşsuyu’nda, boğazın eşsiz manzarasına karşı konumlanan Rana By Topaz’da gerçekleşti. IAS İstanbul, İzmir ve Ankara çalışanları ile IAS Türkiye iş ortaklarının katılımıyla gerçekleşen gecede tüm ekip bir aradaydı. 

IAS İzmir PaintBall Turnuvasında!

11.11.2019

IAS İzmir ekibi yaz mevsiminin kapanışını paintball turnuvası düzenleyerek yaptı! Urla Titus Feronia'da kahvaltının ardından paintball oynayan ve ATV ile tura çıkan ekip, hafta sonunu hep birlikte eğlenerek geçirdi. 

IAS İstanbul Ailesi Piknikte Buluştu!

04.10.2019

IAS İstanbul ailesi yaz mevsimine eğlenceli bir piknik etkinliği ile veda etti!  Digma Modern Village of İstanbul’da doğa ile iç içe bir gün geçiren ekip, gün boyunca çeşitli aktivitelerle stres attı. IAS İstanbul ailesi sonbaharla başlayacak yeni sezona hazır!

IBA’da ‘Yöneticiler İçin Performansı Etkin Yönetmek’ Eğitimi Gerçekleştirildi

05.02.2019

IAS bünyesinde eğitim veren Business Academy (IBA) müşteri ve müşteri adaylarının yanı sıra IAS çalışanları için de çeşitli programlar düzenliyor. Gerçekleşen‘Yöneticiler İçin Performansı Etkin Yönetmek’ adlı eğitime katılan tüm orta ve üst düzey IAS yöneticileri, sağlıklı bir yönetim sistemi kurulması konusunda teorik ve uygulamalı bilgiler edinerek, tecrübelerini pekiştirdiler.

IBA’da Eğiticinin Eğitimi Tamamlandı

04.01.2019

IAS bünyesinde 2008 yılında kurulan Business Academy (IBA) müşteri ve müşteri adaylarının yanı sıra IAS çalışanlarına da hizmet veriyor. Düzenlenen Eğiticinin Eğitimi başlıklı eğitimde, yetişkinler için eğitim hazırlama, sonuç gözlemleme ve sunum gibi konular işlendi.

IAS Türkiye Ekibi 2019’u Bol Kahkaha İle Karşıladı

03.01.2019

IAS Türkiye ekibi, 2019 yılını bol eğlenceli bir parti ile karşıladı. Boğazın eşsiz manzarası eşliğinde Sardunya Karaköy’de gerçekleşen yeni yıl partisine IAS’nin Türkiye’deki tüm çalışanları ve iş ortakları katılım sağladı. Lezzetli yemekler, koyu sohbetler, DJ eşliğinde müzik ve dans ile geçen gecede IAS Türkiye ailesi, 2018’de elde ettikleri başarıları kutladı, yılın yorgunluğunu geride bıraktı.

IAS Steptember Maratonunu İlk 10'da Tamamladı

02.11.2018

Bir ay boyunca fiziksel aktiviteler ve iki ay süren bağış toplama süreci sonrasında Steptember maratonu sona erdi. IAS çalışanları, yoğun ilgi ve emek ile katıldığı Steptember iyilik hareketini Türkiye genelinde sekizinci olarak ilk 10'da tamamladı.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele