Bizim ile İletişime Geçin

IAS'dan Haberler

IAS, BTvizyon Anadolu Toplantıları 2019’da Yer Alacak

14/01/2019

Bilişim firmalarını bir araya getiren BTVizyon Anadolu Toplantıları’nın 2019’daki gerçekleşecek ilk toplantısı, bu yıl 17 Ocak’ta Bursa Divan Otel’de gerçekleşecek. IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara, ‘Dijital Dönüşüm ve Akıllı Firmaların Yol Haritası’ başlıklı panelde dijital dönüşüm süreçleri, Endüstri 4.0 ve ERP sektörünün geleceği ile ilgili görüşlerini aktaracak. 

caniasERP ile Daha Şeffaf Daha Hızlı Ve Verimli

07/01/2019

İş süreçlerini caniasERP ile yönetmeye başladıklarından beri pek çok konuda avantaj elde ettiklerini anlatan Data Hidrolik Planlama Direktörü Kaan Hüroğlu, “caniasERP ile daha şeffaf, ölçülebilir, verimli ve hızlı bir çalışma ortamına kavuştuk” diyor.

caniasERP Bizim İçin ‘Hız’ Demek

31/12/2018

caniasERP ile çalışmaya başladıktan sonra tüm iş süreçlerinin çok daha sistemli bir hale geldiğini anlatan Sunteks ERP Proje Yöneticisi Tolga Ökten “Ürün kalitemiz arttı, lokasyonlar arası entegrasyon sayesinde planlama faaliyetlerinde verimlilik elde ettik. Ayrıca raporlama imkanı sayesinde üst yönetim karar alma süreçleri hızlandı. caniasERP ile birlikte gerçekleşen değişimi tek bir kelime ile ifade etmem gerekirse ‘hız’ derdim” diyor.

canias IQ İşletmelere Zaman ve Rekabet Avantajı Kazandırır

13/12/2018

İş Zekası çözümlerini kullanan firmaların rakiplerinden bir adım önde olduğunu vurgulayan IAS Global İş Ortakları Yöneticisi Burak Bayrakdar, “İş Zekası uygulamarı, ERP sistemindeki verilerden beslenerek, stratejik kararların en doğru şekilde alınmasına katkı sağlarlar. Bu anlamda caniasERP sistemine entegre olarak çalışan canias IQ sayesinde kullanıcılar zaman, efor ve maliyet açısından avantaj elde eder„ diyor.

Yerli ve Milli ERP Sektörünü Güçlendireceğiz

27/11/2018

Bilişim Zirvesi 2018’de ERP Komitesi tarafından düzenlenen ‘ERP Üreticileri, Türkiye ERP Pazarı ve Geleceği’ panelinde konuşan IAS Genel Müdürü Cüneyt Ömer Günaydın, IAS’nin ERP çözümü caniasERP’deki gelişmeleri anlattı. Günaydın, yerli ve milli bir ERP yazılımı olarak 2019 yılında kamu sektöründe daha fazla faaliyet göstermeyi hedeflediklerini de kaydetti.

ERP Yazılımları Dijital Dönüşümün Merkezinde Yer Alıyor

09/11/2018

Çağın getirilerine cevap verebilen ERP yazılımları, Endüstri 4.0 ile birlikte başlayan dijital dönüşüm sürecinin merkezinde yer alıyor diyen IAS Genel Müdürü Cüneyt Ömer Günaydın: “Firmalar için dijital dönüşüme ayak uydurmanın yolu Endüstri 4.0 felsefesini iyi anlayan ve kendi çözümlerini üretebilen bir ERP yazılımı ile iş süreçlerini yönetmek.”

Dijital Dönüşüm Hız ve Yüksek Performans Gerektirir

08/11/2018

Endüstri 4.0'ın üretim ve tüketimin geleceğini şekillendirecek çok önemli bir olgu olduğunu kaydeden IAS Kalite Sistemleri Yöneticisi Çiğdem Dönmez, “Dijital devrimin hız, hızın performans olduğu bilinciyle çalışıyoruz. Firmalara hem kurumsal ihtiyaçları, hem Endüstri 4.0 ve dijital dönüşüm süreçlerinde destek olmaya ve sektöre yön verecek çalışmalar yapmaya devam edeceğiz” dedi.

caniasERP Bize Ekstra 10 Gün Kazandırdı

17/10/2018

caniasERP sistemi ile çalışmaya başladıktan sonra 10 gün alan işlerini anlık çözümlemeye başladıklarını anlatan Has Sentetik Yönetim Kurulu Üyesi Tamer Özmermer, "ERP sistemi ile hızlı, tutarlı ve şeffaf bir çalışma ortamına geçiş yaptık" dedi.

Gaziantep'te Kurumsal Firma Bilinci Oluşmaya Başladı

16/10/2018

Saf Yün Halı Tekstil A.Ş.'nin Muhasebe Müdürü Metin Şahin “Güneydoğu Anadolu bölgesinde çoğunlukla aile şirketleri faaliyet gösteriyor. Tam anlamıyla kurumsal firma bulmak ise çok zor. caniasERP'nin kullanımının yaygınlaşması ile Gaziantep'te bu konuda ciddi bir bilinç oluşmaya başladı” diyor.

IAS e-İrsaliye Sürecine Geçiş İçin Hazır

12/10/2018

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından başlatılan e-Dönüşüm kapsamında, Ocak 2019 itibari ile e-İrsaliye uygulamasına geçiş yapılması bekleniyor. Müşterilerine e-Dönüşüm konusunda tam destek vermek için çalışmalarını sürdüren IAS, caniasERP üzerinde e-İrsaliye ile ilgili çalışmalarını tamamladı. IAS Genel Müdürü Metehan Altındil, “caniasERP’nin bütünleşik yapısı sayesinde eğitimler de dahil olmak üzere iki-üç iş günü gibi kısa sürede müşterilerimiz e-İrsaliye uygulamasına geçiş sürecini tamamlayabilir” diyor.

IBA Yeni Dönem Eğitimlerine Başladı

10/10/2018

Yerli yazılım firması IAS bünyesinde eğitim veren IAS Business Academy (IBA), yeni dönem derslerine başladı. caniasERP’nin 40'dan fazla modülünün yanı sıra TROIA Platformu ve e-Dönüşüm konusunda da eğitimler verilen IBA, ERP sistemi adaptasyon sürecini sorunsuz atlatmak isteyen firmaları bekliyor.

Gaziantepli Sanayicilerden caniasERP Live’a Büyük Alkış

04/10/2018

caniasERP Live’ın beşinci toplantısı Gaziantep’te düzenlendi. Kahve aralarında sohbet etme fırsatı yakaladığımız katılımcılar, Türkiye’nin sanayisini geliştirmek için bu tarz etkinliklerin sayısının artması gerektiğini söyledi. Yoğun ilgi gören etkinliğin ardından bölgenin önemli sanayicileri tüm IAS ekibini tebrik etti.

caniasERP Kaybettiğimiz Zamanı Bize Geri Verdi

25/09/2018

caniasERP ile birlikte disiplinli, verimli bir çalışma ortamına kavuştuklarını anlatan Beşler Makarna-Un- İrmik Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. İhracat Sorumlusu Züleyha Çakmak “caniasERP’den önce birimlerimiz birbirinden bağımsız çalışıyordu. Bilgiye ulaşmak zahmetli ve zaman alan bir işti. Şimdi tüm iş süreçlerimizi tek bir ekrandan izleyebiliyorum. Geleceğe yönelik plan yapmak için daha fazla vaktim var. caniasERP kaybettiğimiz zamanı bize geri verdi” dedi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.