Bizim ile İletişime Geçin

IAS'dan Haberler

İTÜ’de caniasERP Eğitimleri Başlıyor

15/03/2019

IAS, üniversitelerle yaptığı iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ile imzalanan protokolle İTÜ İşletme Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde uygulamalı caniasERP eğitimleri başlatılıyor.

caniasERP İle Maliyet Azaldı Verim Arttı

14/03/2019

ERP sistemine geçiş süreci ve sonrasındaki değişimleri anlatan Öztaş Ambalaj Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Abdik “Daha fazla işi daha az elemanla daha az zamanda yapıyoruz. Ayrıca caniasERP’nin bütünleşik yapısı sayesinde ekstra bir yazılıma da ihtiyaç duyumuyoruz. caniasERP bizi görünmeyen artı maliyetlerden kurtardı” diyor.

IAS Uzmanları Yeditepelilerle Buluştu

06/03/2019

İstanbul Yeditepe Üniversitesi Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kariyer Festivali ‘19 dün Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşkesi’nde başladı. Öğrenciler gün boyunca IAS standını ziyaret ederek IAS yetkilileriyle sohbet etti ve CV’lerini iletti.

BTvizyon Gaziantep 2019 Etkinliğindeyiz!

06/03/2019

2002 yılından bu yana gerçekleştirilen BTvizyon etkinlikleri, önde gelen bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki firmaların buluşturulmasını amaçlamaktadır. IAS olarak 2019’da bu değerli etkinlere sponsor olarak katkı sağlıyoruz. Etkinlik rotasındaki ikinci durağımız ise Gaziantep!

Özgüven Mühendislik’in Tercihi caniasERP Oldu

20/02/2019

1993 yılından beri inşaat demiri, hazır beton, çimento ve kaba inşaat malzemeleri tedariki, nakliye ve hazır beton taşıma faaliyetleriyle hizmet veren Özgüven Mühendislik, inşaat sektöründeki başarılı yolculuğuna caniasERP ile devam etme kararı aldı.

caniasERP İle Geleceği Planlamak Çok Kolay

19/02/2019

caniasERP ile doğru bilgiye hızlı şekilde ulaştıklarını söyleyen Arma Bağlantı Sistemleri Fabrika Müdürü Murat Dikel, “Doğru analizler sayesinde tutarlı hedefler belirleyerek geleceği planlıyoruz. Alternatif ürünler ve yeni yol haritaları konusunda bizi destekleyecek bir ERP yazılımına sahip olduğumuzu biliyoruz” dedi.

caniasERP İle Doğru Hedeflere Yürüyoruz

12/02/2019

İş süreçlerindeki en önemli problemlere caniasERP sayesinde çözüm bulduklarını anlatan Özge Plastik Fabrika Müdürü Bilal Dal, “Tüm verilerimizi sistem üzerinde tutuyor, bu veriler ile tutarlı raporlamalar yapabiliyoruz. Bu raporlar bize farklı bir vizyon kazandırdı. Artık çok daha doğru hedefler koyarak buna göre aksiyon alıyoruz” dedi. 

Endüstri 4.0 Bir Değişim Felsefesidir

29/01/2019

Bilişim firmalarını bir araya getiren BTVizyon Anadolu Toplantıları’nın 2019’daki ilk buluşması, Bursa Divan Otel’de gerçekleştirildi. ‘Dijital Dönüşüm ve Akıllı Firmaların Yol Haritası’ başlıklı panelde konuşan IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara, “Endüstri 4.0, bir değişim felsefesidir” dedi.

IAS IASDB ile  Geleceğe Bir Adım Daha Yakın

22/01/2019

ERP çözümü caniasERP’yi kendi açık kaynak kodlu geliştirme platformu TROIA ile üreten IAS, şimdi de kendi veritabanını kullanmaya hazırlanıyor. IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara, “Gelişen teknoloji ile birlikte ERP çözümümüzün kapsamı da hızla büyüyüp gelişiyor. IASDB de IoT, otomasyon, yapay zeka gibi bu genişleme fikirlerinden biriydi. Müşterilerimize uçtan uca, entegre çözümler sunmak ve çözümün her noktasına hakim olup katma değer ilave etmek istiyoruz” diyor.

caniasERP Gelecek İçin Hazır

22/01/2019

Endüstri 4.0 hakkında gerçekleştirdiğimiz sohbette caniasERP’deki yenilikleri açıklayan IAS Genel Müdürü İlker Er, “caniasERP Endüstri 4.0’a en hazır yazılımlardan biri. IAS olarak öncelikli çalışmalarımız, caniasERP ile üretimde ya da üretim dışında kullanılan tüm sistemlerin iletişim kurmasını sağlamak konusunda oldu. Kendi çözümümüz olan IoT Gateway projesini uygulamaya başladık” dedi.

2019’da e-İrsaliye ve e-Müstahsil Uygulamaları Geliyor

22/01/2019

e-Dönüşüm hareketinin zaman, maliyet ve doğayı koruma açısından önemini vurgulayan IAS Genel Müdürü Metehan Altındil, “e-Dönüşüm sürecini en başından beri destekliyoruz. e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-İhracat uygulamalarının ardından 2019’da e-İrsaliye ve e-Müstahsil uygulamaları da müşterilerimizin hizmetine sunulacak” dedi.

IoT’a Ayak Uydurmak Bir Varlık Meselesi

22/01/2019

Nesnelerin İnterneti (Internet of Things – IoT) ile tetiklenen endüstriyel dönüşüme ayak uydurmanın önemini vurgulayan IAS Genel Müdürü Bahtiyar Tan, “Endüstrideki teknolojik dönüşüm yalnızca verimlilik değil varlık meselesi olarak değerlendirilmeli. Firmaların varlıklarını sürdürebilmek için akıllı sistemlerle entegre çalışabilen ERP yazılımlarına ihtiyacı var” dedi.

caniasERP ile Hata Oranımız Minimum Seviyeye İndi

21/01/2019

Dijitalleşme öncesi kişi odaklı, düzensiz bir çalışma biçimine sahip olduklarını söyleyen Nero Industry ERP Sorumluları İklima Soysal ve Nazlıcan Kahraman, “İş süreçlerimizi caniasERP ile yönetmeye başladığımızdan beri hata oranlarımız minimum seviyeye indi. caniasERP sistemi sayesinde tutarlı raporlamalar yapabiliyoruz. İzlenebilir bir yapıya sahip olduk” diyorlar.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.