Bizim ile İletişime Geçin

IAS'dan Haberler

30 Yıllık Tecrübemiz İle Müşterilerimizin Yanındayız

17/07/2019

Dedeman Konya Hotel’de gerçekleştirilen BTvizyon Anadolu Toplantıları’nda konuşan IAS Genel Müdürü Akın Mumcuoğlu, “Yurtiçi ve yurtdışı operasyonlarımızda elde ettiğimiz 30 yıllık tecrübemizle müşterilerimize yol gösteriyoruz” diyerek dijital dönüşüm süreçlerinde firmalara sundukları ürün ve hizmetleri anlattı.

Firmaları Geleceğe Hazırlıyoruz

17/07/2019

BTvizyon Anadolu Toplantıları’nın 2019’daki etkinlikleri devam ediyor; rota bu kez Kayseri idi. Etkinlik kapsamında gerçekleşen ‘Dijital Dönüşüm ve Akıllı Firmaların Yol Haritası’ başlıklı panelde konuşan IAS ARGE Genel Müdürü Bahtiyar Tan, “IAS olarak klasik kapsamda ERP çözümü sunmanın çok ötesinde; içinde bir iş zekası da olmakla birlikte tüm temel modülleri barındıran dev bir ERP platformu sunuyoruz. Amacımız, dijitalleşme sürecinde firmaları bulundukları noktadan alıp ERP süreçleri ile olgunlaştırmak ve onları bu kültüre katarak geleceğe hazırlamak” dedi.

IAS Güney Kore Pazarına Girdi!

19/06/2019

IAS, Türkiye, Almanya, Hindistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin ardından Güney Kore'de de faaliyete başladı. Seul’de kurulan yeni şirket ile Uzak Doğu pazarına giriş yapan IAS, global arenadaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor...

BTvizyon Kayseri 2019 Etkinliğindeyiz!

10/06/2019

Önde gelen bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki şirketleri bir araya getiren Btvizyon Anadolu Toplantıları’nın 2019’daki üçüncü durağı Kayseri olacak. Etkinliğe 2019 yılında sponsor olarak katkı sağlayan IAS, Kayseri’deki firmaların yetkilileri ile buluşmaya hazır. 13 Haziran 2019’da Wyndham Grand Hotel Kayseri’de gerçekleşecek olan etkinlik için geri sayım başladı!

caniasERP KVKK Uyum Sürecinde Kullanıcılarına Destek Oluyor

27/05/2019

IAS Global Kalite Sistemleri Müdürü Çiğdem Dönmez, “IAS olarak hem veri sorumlusu sıfatıyla yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek üzere çalışıyor hem de caniasERP yazılımımız üzerinde gerekli geliştirmeleri yapıyoruz. Konu ile ilgili caniasERP’de altyapısal olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmaların yanı sıra tüm KVKK gerekliliklerini yöneteceğimiz KVK yönetim paneli uygulamamızı da tamamladık” dedi.

Kaanlar Gıda ‘caniasERP’ Dedi

15/05/2019

Trakya Bölgesi’nde günlük bin 200 ton süt işleme kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük otomatik beyaz peynir üretim hattına sahip olan Kaanlar Süt ve Gıda, iş süreçlerini caniasERP ile yöneterek, Endüstri 4.0 çerçevesinde dijitalleşme çalışmalarını yürütmeye karar verdi.

caniasERP İle Firmamız Kurumsal Disipline Kavuştu

08/05/2019

Öznur Savunma Havacılık ve Makina Sanayii’de daha sağlıklı data yönetimi ile kurguladıkları çalışma disiplinine geçişin caniasERP ile hızlandığını anlatan Proje Müdürü Meriç Ekiciler, “caniasERP ile doğru bilgiye daha rahat ulaşabiliyoruz. Aynı zamanda caniasERP üzerinde de veri girişlerimizi arttırdığımızdan kurumsal hafızamızı caniasERP üzerine taşımış olduk. İş süreçlerimizi aktif bir şekilde caniasERP üzerinden yönetiyoruz” dedi.

IAS Çalışanları İçin Bir Okul Gibi

26/04/2019

ERP’de Kariyer başlıklı etkinlikte ERP sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen öğrencilerle bir araya gelen IAS İnsan Kaynakları Müdürü Ebru Aksel, öğrencilere “‘İş süreçleri, yazılım ve danışmanlık konusunda gelişime açığım, ERP sektöründe var olmak istiyorum ve buna layık olan eforu sarf etmeye gönüllüyüm’ diyorsanız gerisini biz üstümüze alıyoruz ve muhteşem bir kariye sahip olmanız için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

Doğru İK uygulamaları Firmaları  Bir Adım Öne Taşır

17/04/2019

Doğru bir İnsan Kaynakları Yönetimi (HCM) modülü ile firmaların çok daha sağlam ekipler kurup başarılı projelere imza atabileceğini vurgulayan IAS Birim Yöneticisi Gözde Erdinç, “Tüm ERP sistemi ile entegre çalışan, geniş raporlama opsiyonlarına sahip, esnek ve pratik bir İnsan Kaynakları Yönetimi (HCM) modülü, firmalara büyük avantaj sağlar” diyor. 

12. Lojitisk Günleri’nde caniasERP Konuşuldu

16/04/2019

Yaşar Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Lojistik Yönetimi Bölümü tarafından düzenlenen 12. Lojistik Günleri’nde, lojistik sektörü için ERP yazılımlarının önemini vurgulayan IAS Kıdemli Proje Yöneticisi Mustafa Sütçü, “Doğru ürünü, doğru miktarlarda ve doğru depolama koşullarında sevk eden bir lojistik firması, zaman, mekan, maliyet ve müşteri memnuniyeti açısından hep bir adım önde olur” dedi.

Dijital Dönüşüm Süreçlerinde Firmalara Yol Arkadaşı Oluyoruz

12/04/2019

IAS’nin dijital dönüşüm sürecindeki firmalar için sunduğu hizmet ve ürünleri anlatan Global Kalite Sistemleri Müdürü Çiğdem Dönmez, “Ürünlerimiz, danışmanlık ve proje yönetim hizmetlerimiz ile müşterilerimizin dijital dönüşüm sürecindeki yol haritalarını birlikte şekillendiriyor, onlara yol arkadaşı oluyoruz” diyor. 

IASDB İle Geleceğin Alt Yapısını Oluşturduk

12/04/2019

Yazılım dili TROIA Platformu’nun ardından şimdi kendi veritabanını da geliştiren IAS, Endüstri 4.0’a ilişkin çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. IAS Genel Müdürü Bahtiyar Tan, “IASDB geliştirmeyi planladığımız birçok yeni özellik ve sistem için altyapı niteliğinde” diyor.

Dijital Dönüşümde Dünya İle Rekabet İçin Çalışıyoruz

12/04/2019

Tüm dünyanın gündeminde olan dijital dönüşüm süreçlerini değerlendiren IAS Genel Müdürü Akın Mumcuoğlu, “Küresel rekabette başarı, firmaların kendi dijital dönüşümüyle değil, bütün olarak tüm sistemlerin dijitalleşmesi ile elde edilebilir. Bunun için herkesin kendi üstüne düşen sorumlulukları yerine getirmesi gerekiyor. IAS, yazılım üreten bir firma olarak bu değişimlere yön verecek güçlü yatırımları ve arge çalışmaları ile sektöre liderlik eden uygulamalarını firmaların hizmetine sunuyor” dedi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.