Bizim ile İletişime Geçin

IAS'dan Haberler

Kaanlar Gıda ‘caniasERP’ Dedi

15/05/2019

Trakya Bölgesi’nde günlük bin 200 ton süt işleme kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük otomatik beyaz peynir üretim hattına sahip olan Kaanlar Süt ve Gıda, iş süreçlerini caniasERP ile yöneterek, Endüstri 4.0 çerçevesinde dijitalleşme çalışmalarını yürütmeye karar verdi.

caniasERP İle Firmamız Kurumsal Disipline Kavuştu

08/05/2019

Öznur Savunma Havacılık ve Makina Sanayii’de daha sağlıklı data yönetimi ile kurguladıkları çalışma disiplinine geçişin caniasERP ile hızlandığını anlatan Proje Müdürü Meriç Ekiciler, “caniasERP ile doğru bilgiye daha rahat ulaşabiliyoruz. Aynı zamanda caniasERP üzerinde de veri girişlerimizi arttırdığımızdan kurumsal hafızamızı caniasERP üzerine taşımış olduk. İş süreçlerimizi aktif bir şekilde caniasERP üzerinden yönetiyoruz” dedi.

IAS Çalışanları İçin Bir Okul Gibi

26/04/2019

ERP’de Kariyer başlıklı etkinlikte ERP sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen öğrencilerle bir araya gelen IAS İnsan Kaynakları Müdürü Ebru Aksel, öğrencilere “‘İş süreçleri, yazılım ve danışmanlık konusunda gelişime açığım, ERP sektöründe var olmak istiyorum ve buna layık olan eforu sarf etmeye gönüllüyüm’ diyorsanız gerisini biz üstümüze alıyoruz ve muhteşem bir kariye sahip olmanız için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

Doğru İK uygulamaları Firmaları  Bir Adım Öne Taşır

17/04/2019

Doğru bir İnsan Kaynakları Yönetimi (HCM) modülü ile firmaların çok daha sağlam ekipler kurup başarılı projelere imza atabileceğini vurgulayan IAS Birim Yöneticisi Gözde Erdinç, “Tüm ERP sistemi ile entegre çalışan, geniş raporlama opsiyonlarına sahip, esnek ve pratik bir İnsan Kaynakları Yönetimi (HCM) modülü, firmalara büyük avantaj sağlar” diyor. 

12. Lojitisk Günleri’nde caniasERP Konuşuldu

16/04/2019

Yaşar Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Lojistik Yönetimi Bölümü tarafından düzenlenen 12. Lojistik Günleri’nde, lojistik sektörü için ERP yazılımlarının önemini vurgulayan IAS Kıdemli Proje Yöneticisi Mustafa Sütçü, “Doğru ürünü, doğru miktarlarda ve doğru depolama koşullarında sevk eden bir lojistik firması, zaman, mekan, maliyet ve müşteri memnuniyeti açısından hep bir adım önde olur” dedi.

Dijital Dönüşüm Süreçlerinde Firmalara Yol Arkadaşı Oluyoruz

12/04/2019

IAS’nin dijital dönüşüm sürecindeki firmalar için sunduğu hizmet ve ürünleri anlatan Global Kalite Sistemleri Müdürü Çiğdem Dönmez, “Ürünlerimiz, danışmanlık ve proje yönetim hizmetlerimiz ile müşterilerimizin dijital dönüşüm sürecindeki yol haritalarını birlikte şekillendiriyor, onlara yol arkadaşı oluyoruz” diyor. 

IASDB İle Geleceğin Alt Yapısını Oluşturduk

12/04/2019

Yazılım dili TROIA Platformu’nun ardından şimdi kendi veritabanını da geliştiren IAS, Endüstri 4.0’a ilişkin çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. IAS Genel Müdürü Bahtiyar Tan, “IASDB geliştirmeyi planladığımız birçok yeni özellik ve sistem için altyapı niteliğinde” diyor.

Dijital Dönüşümde Dünya İle Rekabet İçin Çalışıyoruz

12/04/2019

Tüm dünyanın gündeminde olan dijital dönüşüm süreçlerini değerlendiren IAS Genel Müdürü Akın Mumcuoğlu, “Küresel rekabette başarı, firmaların kendi dijital dönüşümüyle değil, bütün olarak tüm sistemlerin dijitalleşmesi ile elde edilebilir. Bunun için herkesin kendi üstüne düşen sorumlulukları yerine getirmesi gerekiyor. IAS, yazılım üreten bir firma olarak bu değişimlere yön verecek güçlü yatırımları ve arge çalışmaları ile sektöre liderlik eden uygulamalarını firmaların hizmetine sunuyor” dedi.

Gelecek caniasERP İle Şekilleniyor

12/04/2019

Yerli yazılım firması IAS’nin kurumsal kaynak planlama yazılımı caniasERP’deki son yenilikleri anlatan IAS Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Ahmet Oturgan, “Firmalar geleceği şekillendirmek için ihtiyaç duydukları tüm Endüstri 4.0 araçlarına caniasERP ile sahip olsunlar diye durmaksızın çalışıyoruz” diyor.

Lojistik Sektöründe ERP Konuşulacak

02/04/2019

Yaşar Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Lojistik Yönetimi Bölümü tarafından düzenlenen 12. Lojistik Günleri, 5 Nisan’da Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüsü’nde gerçekleşecek. Etkinlikte konuşmacı olarak yer alacak olan  IAS Bölge Satış Yöneticisi Ferdi Fırat ve IAS Kıdemli Proje Yöneticisi Mustafa Sütçü, lojistik sektörü için ERP sistemlerinin sunduğu çözümleri ve avantajları anlatacak.

caniasERP Yeni Versiyonu İle Hannover Messe 2019’da!

25/03/2019

IAS, 1-5 Nisan tarihlerinde Almanya Hannover’da gerçekleşecek olan Uluslararası Sanayi Fuarı Hannover Messe 2019’da müşteri ve iş ortağı adaylarıyla bir araya gelecek. Fuarda, caniasERP’deki son geliştirmelerin tanıtımının yanı sıra IAS’nin otomasyon ile ilgili çalışmalarının canlı olarak gözlemlenebileceği bir sunum da gerçekleştirilecek!

ERP Sistemleri Dijital Dönüşümün Merkezinde Yer Alır

22/03/2019

BTvizyon Anadolu Toplantıları’nin 2019’daki ikinci toplantısı Gaziantep’te gerçekleşti. Etkinlik kapsamında düzenlenen ‘Dijital Dönüşüm ve Akıllı Firmaların Yol Haritası’ başlıklı panelde, Endüstri 4.0 ve ERP sistemleri arasındaki ilişkiyi anlatan Dr. Hakan Özkara, “ERP, dijitalleşme sürecinin merkezinde yer alır; bu süreçte esas omurgayı oluşturan ERP yazılımlarıdır” dedi.

İTÜ’de caniasERP Eğitimleri Başlıyor

15/03/2019

IAS, üniversitelerle yaptığı iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ile imzalanan protokolle İTÜ İşletme Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde uygulamalı caniasERP eğitimleri başlatılıyor.

caniasERP İle Maliyet Azaldı Verim Arttı

14/03/2019

ERP sistemine geçiş süreci ve sonrasındaki değişimleri anlatan Öztaş Ambalaj Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Abdik “Daha fazla işi daha az elemanla daha az zamanda yapıyoruz. Ayrıca caniasERP’nin bütünleşik yapısı sayesinde ekstra bir yazılıma da ihtiyaç duymuyoruz. caniasERP bizi görünmeyen artı maliyetlerden kurtardı” diyor.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.