Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

IAS'dan Haberler

caniasERP Artık Makinaların Dilinden Konuşuyor

09.04.2020

IAS’nin sunduğu IoT ve Otomasyon çözümü pilot projesinde başarıyı elde etti. Sıradaki proje için ise çalışmalar hızla devam ediyor. Geliştirdikleri IoT ve Otomasyon çözümlerini anlatan IAS Genel Müdürü İlker Er, “caniasERP artık her türlü makine, sensör ve cihazın dilinden konuşabiliyor. Veriler sisteme direkt olarak aktarılıyor, müşterilerimiz entegrasyon için ekstra efor ve maliyet harcamak zorunda kalmıyor” dedi.

İlker Er Zoom’da IoT ve Otomasyon’u Anlattı 

08.04.2020

IAS Genel Müdürü İlker Er, IAS Business Academy tarafından düzenlenen Zoom Toplantıları serisinin ilkini gerçekleştirdi. caniasERP IoT ve Otomasyon çözümünü anlatan Er, yayında katılımcıların sorularını da yanıtladı. Toplantı sonunda, caniasERP IoT ve Otomasyon dokümanı izleyicilerle paylaşıldı. 

caniasERP’yi Uzmanından Öğrenin!

08.04.2020

caniasERP’yi geliştiren uzmanlar, akıllara takılan soruları yanıtlıyor. IAS yöneticilerinin katılımı ile IAS Business Academy tarafından düzenlenen online Zoom oturumları Nisan ayı boyunca devam edecek… Online kayıt olmayı unutmayın!

e-İrsaliye İle Hata Payı Minimuma İner

07.04.2020

IAS Ticari Uygulamalar Birim Yöneticisi Kamil Akbul, e-İrsaliye uygulaması ile işlemlerin dakikalar mertebesine indiğini söylüyor. Zamandan tasarruf ederken denetleme reflekslerinin de hızlandığını anlatan Akbul, “e-İrsaliye uygulamasıyla hata payı minimuma inecek” diyor.

IAS 2020’de Ar-ge Çalışmalarını Büyütüyor

07.04.2020

Firmasının global pazardaki yolculuğunu ve 2020 hedeflerini anlatan IAS Genel Müdürü Ahmet Oturgan, “2019 yılında önemli bir ivme yakaladık. Endüstri 4.0 vizyonumuz ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. İşler planladığımız gibi giderse 2021’de operasyonumuzu iki katına çıkaracağız” dedi. 

Günler Alan İşlemler caniasERP ile Saniyeler İçinde Çözülür

27.03.2020

Bu yılın başında e-İrsaliye uygulamasını canlı kullanıma aldıklarını anlatan IAS Genel Müdürü Metehan Altındil, e-Dönüşüm konusundaki çalışmalarını ve avantajlarını anlattı: “caniasERP içinde sunulan ve sisteme tam entegre çalışan e-Belge uygulamaları sayesinde veriyi derleme, denetleme ve yönetme işlemleri saniyeler içinde gerçekleştiriliyor.”

IBA Eğitimleri Online Platformda Devam Ediyor

26.03.2020

Resmi kurumlar tarafından yapılan sosyal izolasyon çağrılarının ardından evden çalışma modeline geçen IAS Business Academy’de de eğitimler online platformda hız kesmeden sürüyor. IAS iş ortakları, müşterileri, çalışanları ve ilgi alanı ERP, teknoloji, yazılım, dijitalleşme olan herkes için düzenlenen bu eğitimler, evde geçirilen süreyi verimli değerlendirmek için bir fırsat.

Litvanya’da Üç Yeni Firma caniasERP'yi Seçti

17.03.2020

IAS, kurumsal kaynak planlama yazılım ürünü caniasERP ile sınırlarını genişletmeye devam ediyor. Dünyanın farklı noktalarına konumlanmış 11 ofisinin yanı sıra globaldeki iş ortakları ile caniasERP’yi hizmete sunan IAS, Litvanya’daki operasyonlarında da başarıyı elde etti.  IAS Litvanya iş ortağı digitouch!, üç yeni firma ile anlaşma sağlayarak onları caniasERP ekosistemine kattı. 

Dijital Dönüşüm Mühendislik Tanımını Değiştirdi

11.03.2020

İzmir Enerji Zirvesi, Ege Üniversitesi Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Zirveye panelist olarak katılan Solimpeks Türkiye Genel Müdürü Gazi Çelebi, üniversite öğrencilerine yenilenebilir enerji sistemleri anlattı ve dijital dönüşüm ile ilgili tavsiyelerde bulundu. Çelebi: “Önceden masa başında zaman alan işler şimdi dijital ortamda çok hızlı yapılıyor. Mühendislerin klasik bakış açısını değiştirmeleri, öğrencilerin de yeni trendleri takip ederek kendilerini bu yönde geliştirmeleri gerekiyor.”

caniasERP Kurumsal Risk Yönetimi’nde Global Çözümler Sunar

10.03.2020

IAS Business Academy Genel Müdürü Çiğdem Dönmez, Business Channel Türk’te ‘Dr. Ebru Karpuzoğlu’yla Aile Şirketleri’ programının konuğu oldu. Dönmez ve Karpuzoğlu, programda Kurumsal Risk Yönetimi ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili gelişmeleri konuştu. Dönmez, “Global bir firma olarak müşterilerimize yasal mevzuatlara uyum ve teknolojik çözümler konusunda destek veriyoruz. Müşterilerimiz, lokasyon, sektör, ülke ve mevzuat farkı gözetmeksizin kurumsal süreçlerini caniasERP üzerinden yönetebilir, kurumsal risk analizlerini gerçekleştirebilirler” dedi.

Üniversite Öğrencileri IBA’dan Eğitim Aldı

06.03.2020

IAS Business Academy (IBA) eğitmenleri Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’ndeki öğrenciler ile bir araya geldi. Üniversitenin kariyer günleri kapsamında üç gün sürecek bir workshop düzenleyen IBA eğitmenleri, öğrencilerin teorik bilgilerini caniasERP üzerinde gerçekleştirilen pratik çalışmalar ile pekiştirmeyi hedefliyor. 

caniasERP İle Geleceğe Yatırım Yaptık

06.03.2020

Firmasının caniasERP yolculuğunu anlatan Lider Petfood Genel Müdürü Murat Tarhan “caniasERP, geliştirmeye açık, ileri görüşlü ve esnek bir yazılım. Biz büyürken bu yolculukta bizimle birlikte. caniasERP ile geleceğe yatırım yaptık” dedi. 

İş Zekası Uygulamaları  Günlük Hayatın Bir Parçası Olacak

06.03.2020

IAS Yazılım Yönetimsel Uygulamalar Birim Yöneticisi Hakan Çelebi, son dönemin en önemli gündem maddelerinden biri olan iş zekası konusunda akıllara takılan soruları yanıtladı. “İş zekası uygulamaları günlük hayatın bir parçası olacak” diyen Çelebi, caniasERP içerisinde sunulan iş zekası uygulaması canias IQ’nun firmalara kazandırdığı avantajları da anlattı. 

caniasERP Küresel Pazarda Etkinliğini Arttırdı

06.03.2020

IAS Genel Müdürü Gözde Erdinç ile kurumsal kaynak planlama (ERP) yazılımlarının firmalara kazandırdığı avantajları konuştuk. Türkiye’de ERP sektörünün gidişatından da bahseden Erdinç, bu konuda bilincin hızla arttığını, IAS olarak bu yönde çalışmalar yürüttüklerini söylüyor. caniasERP’nin, farklı ülkelerde yürütülen projeler sayesinde sürekli geliştiğini ifade eden Erdinç, küresel pazarda emin adımlarla yol aldıklarını vurguladı.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.