Bizim ile İletişime Geçin

IAS'dan Haberler

Farba Aydınlatma Yola caniasERP ile Devam Ediyor!

11/11/2019

Bayraktarlar Holding çatısı altında 40 yıldır faaliyet gösteren Farba Aydınlatma Sistemleri A.Ş., iş süreçlerini caniasERP ile yönetme kararı aldı! Dijital dönüşüm yolculuğunda önemli bir adım atan firmanın Kocaeli’ndeki fabrikasında gerçekleşen açılış toplantısı (kick off) ile projeye resmi olarak başlandı!

IAS Hindistan’da Yetkinlik Belgelendi

11/11/2019

Tüm süreçlerini uluslararası standartlara uygun yöneten ve belgelendiren IAS, globaldeki tüm ofislerinde aynı vizyon ile hareket ediyor. Son olarak; IAS Hindistan, denetimlerden başarı ile geçerek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını almaya hak kazandı!

IAS Yapay Zeka Çalışmalarına Hız Verdi

08/11/2019

İş zekası uygulamaları ve yapay zeka konusunda dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmeleri değerlendiren IAS Global İş Ortakları Yöneticisi Burak Bayrakdar, “IAS olarak, öğrenen ve karar verebilen proaktif ERP çözümleri üretmek konusunda uzun zamandır çalışıyoruz ve çalışmalarımızın ilk meyvelerini almaya başladık” dedi.

Yapay Zekaya Yatırım Yapan Firmalar Kazanacak

08/11/2019

Dijital dönüşüm yolculuğunda firmalara sundukları ürün ve hizmetleri anlatan IAS Genel Müdürü Behiç Ferhatoğlu, gelecek planlarını açıkladı. IAS’nin Endüstri 4.0 konusunda yatırımlarına 2020’de de hız kesmeden devam edeceğini vurgulayan Ferhatoğlu, “Gelişmiş yapay zeka sistemlerine sahip olan şirketler geleceği domine edecek” diyor. 

Firmaların Kültürel ve Dijital Dönüşümlerine Öncülük Ediyoruz

11/10/2019

Swissotel Ankara Hotel’de gerçekleştirilen BTvizyon Anadolu Toplantıları’nda konuşan IAS Bölge Satış Yöneticisi Ertaç Yıldız, “IAS olarak caniasERP yazılımımız ile müşterilerimizin dijital dönüşümün omurgasını ve altyapısını sağlıyoruz. Bunu yaparken aynı zamanda dijital kültüre adapte olabilmeleri için eğitimler veriyoruz" dedi.

IAS’den Akademisyenlere Tam Destek

11/10/2019

IAS’nin de sponsor olarak destek verdiği Uluslararası Endüstri Mühendisliği ve Uygulama Alanları Konferansı, dünyanın farklı noktalarından gelen önemli mühendisler ile Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Konferansta Dijital dönüşüm ve Endüstri 4.0 ile ilgili güncel gelişmeler konuşuldu. 

caniasERP ile Yepyeni Bir Kullanıcı Deneyimi 

10/10/2019

caniasERP’de iş süreçleri çok daha pratik şekilde yönetilecek! caniasERP’nin yeni versiyonu 8.02 ile birlikte sunulan yeni kullanıcı deneyimi; süreç haritası, kokpit ve süreç dokümanları bütünleşik olarak çalışacak bir yapıya sahip. Yeni kullanıcı deneyimi sayesinde caniasERP kullanan, yeni başlayan veya kullanmaya aday olanlar kolay bir şekilde süreç yönetimlerinin nasıl gerçekleştirilebileceğini görebilecekler. 

Eksim Holding ‘caniasERP’ dedi!

03/10/2019

Yenilenebilir enerji üretimi, elektrik dağıtımı ve perakende hizmetleri, gıda üretimi, inşaat ve gayrimenkul alanlarındaki yatırımlarıyla faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden Eksim Yatırım Holding, iş süreçlerini caniasERP ile yönetme kararı aldı! Eksim D2 adı verilen dijital dönüşüm projesinin detayları ve hedefleri, Hilton İstanbul Kozyatagı’nda gerçekleşen açılış toplantısında (kick off) konuşuldu.

Dijital Dönüşüm caniasERP Live 2019’da Konuşuldu!

02/10/2019

Bu yıl, 30’uncu yaşını kutlayan yerli yazılım firması IAS, kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP’nin yeni versiyonu 8.02’yi görkemli bir lansman ile tanıttı! 26 Eylül’de Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşen etkinliğin gündeminde dijital dönüşüm konusu vardı.

BTvizyon Ankara 2019 Etkinliğindeyiz!

18/09/2019

Türkiye’nin önemli bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki şirketleri bir araya getiren BTvizyon Anadolu Toplantıları’nın yeni durağı Swissotel Hotel Ankara olacak. Etkinliğe 2019 yılında sponsor olarak katkı sağlayan IAS de Ankaralı firmalar ile buluşmak için hazırlanıyor. 24 Eylül’deki etkinlik için geri sayım başladı!

caniasERP Eğitim Videoları Youtube’da Yayında!

18/09/2019

IAS’nin tecrübeli ekibi, caniasERP kullanıcılarına rehberlik edecek eğitim videolarını Youtube üzerinden yayınladı. caniasERP içerisindeki tüm modüllerin uygulamalarını detaylı şekilde açıklayan bu videolara, caniasERP Youtube kanalından ulaşılabilir!

caniasERP Live’da  KVKK Uyumluluk Süreci ve Risk Yönetimi Konuşulacak

13/09/2019

IAS Global Kalite Sistemleri Müdürü Çiğdem Dönmez, 26 Eylül’de Four Seasons Bosphorus Hotel’de düzenlenecek caniasERP Live etkinliğinde, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile birlikte gelen yasal zorunluluklar ve caniasERP’nin sunduğu çözümler konusunda firmaları aydınlatacak. Ayrıca yenilenen konsepti ile ERM Kurumsal Risk Yönetimi modülünü aktaracak.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.