Online
Teklif

Seminer ve Eğitimler

IAS Business Academy "Sürekli Gelişim" misyonu, bilgi birikimi ve deneyimi ve uzmanlığını ispat etmiş eğitmen kadrosu ile çalışanlarınızın sahip oldukları yetkinlikleri kişisel ve kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirerek, şirketinizin farkını ortaya çıkarmada size yardımcı olmaktadır.

IAS Business Academy, benimsediği 'Sürekli Gelişim' misyonu, bilgi birikimi, deneyimi ve uzmanlığını ispat etmiş eğitmen kadrosu ile; iş süreçlerini caniasERP ile yöneten ve yönetmeyi planlayan, kurumsal kaynak planlaması alanında kariyer hedefleyen, dijital dönüşüm, endüstri 4.0, büyük veri, iş zekası gibi alanlara ilgi duyan ve kendini bu alanlarda geliştirmek isteyen herkese caniasERP modül eğitimleri vermektedir.

Süreç sahiplerinin sahip oldukları yetkinlikleri kişisel ve kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmeyi hedefleyen IAS Business Academy eğitimleri, caniasERP modüllerinin daha etkin kullanılmasına destek olur, ERP yazılım kullanım verimliliğini, yazılımdan sağlanan faydayı artırır ve bu verimliliği operasyonel verimliliğe ve iş mükemmelliğine dönüştürür. IAS Business Academy’de, caniasERP kurumsal kaynak planlaması çözümünün tüm modüllerinin yanı sıra TROIA geliştirme platformu, IasDB, caniasIQ, e-dönüşüm, IAS Proje Yönetim yaklaşımı ve IoT konularında da eğitimler verilmektedir.

IBA eğitimleri ve eğitim takvimi hakkında detaylı bilgi almak veya eğitim talebi oluşturmak için IBA web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele