Online
Teklif

IAS'de Yaşam

Her yıl büyümeyi sürdüren bir şirket olarak, IAS’nin başarısının, çalışanlarımızın temel ve fonksiyonel yetkinliklerine, işlerindeki uzmanlıklarına ve motivasyonlarına direk olarak bağlı olduğunun bilincindeyiz.

IAS Korona Virüsüne Karşı Önlemini Aldı

11.03.2020

IAS İstanbul ofisinde korana virüsünde korunma amaçlı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Aile Hekimi Dr. Yalçın Dağlarca, korana virüsünü, yayılma biçimini, belirtilerini ve korana virüsünden korunma yollarını IAS çalışanlarına aktardı. 

IAS Kadınları 8 Mart’ı Kutladı

09.03.2020

IAS Türkiye kadın çalışanları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bir araya geldi. Çalışanları adına Türkiye Meme Vakfı (MEVA)’ya bağışta bulunan IAS, kadın çalışanlarına sağlıklı yaşam için su tüketimini hatırlatan hediyeler verdi. 

IAS Türkiye 2020’ye Hazır!

03.01.2020

IAS Türkiye ailesinin geleneksel yılbaşı eğlencesi bu yıl Gümüşsuyu’nda, boğazın eşsiz manzarasına karşı konumlanan Rana By Topaz’da gerçekleşti. IAS İstanbul, İzmir ve Ankara çalışanları ile IAS Türkiye iş ortaklarının katılımıyla gerçekleşen gecede tüm ekip bir aradaydı. 

IAS İzmir PaintBall Turnuvasında!

11.11.2019

IAS İzmir ekibi yaz mevsiminin kapanışını paintball turnuvası düzenleyerek yaptı! Urla Titus Feronia'da kahvaltının ardından paintball oynayan ve ATV ile tura çıkan ekip, hafta sonunu hep birlikte eğlenerek geçirdi. 

IAS İstanbul Ailesi Piknikte Buluştu!

04.10.2019

IAS İstanbul ailesi yaz mevsimine eğlenceli bir piknik etkinliği ile veda etti!  Digma Modern Village of İstanbul’da doğa ile iç içe bir gün geçiren ekip, gün boyunca çeşitli aktivitelerle stres attı. IAS İstanbul ailesi sonbaharla başlayacak yeni sezona hazır!

IBA’da ‘Yöneticiler İçin Performansı Etkin Yönetmek’ Eğitimi Gerçekleştirildi

05.02.2019

IAS bünyesinde eğitim veren Business Academy (IBA) müşteri ve müşteri adaylarının yanı sıra IAS çalışanları için de çeşitli programlar düzenliyor. Gerçekleşen‘Yöneticiler İçin Performansı Etkin Yönetmek’ adlı eğitime katılan tüm orta ve üst düzey IAS yöneticileri, sağlıklı bir yönetim sistemi kurulması konusunda teorik ve uygulamalı bilgiler edinerek, tecrübelerini pekiştirdiler.

IBA’da Eğiticinin Eğitimi Tamamlandı

04.01.2019

IAS bünyesinde 2008 yılında kurulan Business Academy (IBA) müşteri ve müşteri adaylarının yanı sıra IAS çalışanlarına da hizmet veriyor. Düzenlenen Eğiticinin Eğitimi başlıklı eğitimde, yetişkinler için eğitim hazırlama, sonuç gözlemleme ve sunum gibi konular işlendi.

IAS Türkiye Ekibi 2019’u Bol Kahkaha İle Karşıladı

03.01.2019

IAS Türkiye ekibi, 2019 yılını bol eğlenceli bir parti ile karşıladı. Boğazın eşsiz manzarası eşliğinde Sardunya Karaköy’de gerçekleşen yeni yıl partisine IAS’nin Türkiye’deki tüm çalışanları ve iş ortakları katılım sağladı. Lezzetli yemekler, koyu sohbetler, DJ eşliğinde müzik ve dans ile geçen gecede IAS Türkiye ailesi, 2018’de elde ettikleri başarıları kutladı, yılın yorgunluğunu geride bıraktı.

Veri Tabanı İçin İsim Yarışmasında Kazanan Belli Oldu: IAS DB

30.11.2018

Yerli yazılım ürünü caniasERP ve yazılım geliştirme platformu TROIA Platformu’nun ardından şimdi de kendi veri tabanını üretme çalışmalarına başlayan IAS, yeni veri tabanına isim bulmak için çalışanları arasında bir yarışma düzenledi. Yarışmanın kazanları eğlenceli bir parti ile ödüllerine kavuştu.

IAS Steptember Maratonunu İlk 10'da Tamamladı

02.11.2018

Bir ay boyunca fiziksel aktiviteler ve iki ay süren bağış toplama süreci sonrasında Steptember maratonu sona erdi. IAS çalışanları, yoğun ilgi ve emek ile katıldığı Steptember iyilik hareketini Türkiye genelinde sekizinci olarak ilk 10'da tamamladı.

IAS Ekibi Gaziantep’i Keşfe Çıktı

03.10.2018

Gaziantep’te yoğun ilgi ile karşılaşan ve başarı ile tamamlanan caniasERP Live etkinliğinin ardından görev alan IAS çalışanları bir günlük tatil yaptı. Etkinliğin ertesi gününü tüm Satış ve Pazarlama Ekibi Gaziantep’i keşfederek geçirdi.

Uluslararası İyilik Maratonu Başladı! STEPTEMBER

03.09.2018

Her yıl Eylül ayında Cerebral Palsy hastalığı konusunda farkındalık yaratmak ve maddi destek sunmak için düzenlenen uluslararası iyilik maratonu Steptember başladı. IAS Ailesi bir ay boyunca Cerebral Palsy’li bireyler için hem günde 10 bin adım atacak hem de bağış toplayacak.

IAS’de Kalorili Cuma!

13.08.2018

IAS İstanbul, İzmir ve Ankara ofislerinde 10 Ağustos Cuma’yı en masum ‘kalori günü’ olarak ilan etti! Cuma mesaisinin son saatlerinde gerçekleştirilen dondurma happy hour’u ile hafta sonuna keyifli bir başlangıç yapıldı.

IAS İstanbul Ofisinden Türk Kızılayı’na Destek

19.07.2018

Türk Kızılayı’nın ‘Yardım sever olmak kanımızda var!’ sloganıyla başlattığı kan bağışı kampanyası devam ediyor. IAS İstanbul ofis çalışanları da 18 Temmuz Çarşamba günü Türk Kızılayı çadırlarını ziyaret ederek bu kampanyaya destek verdi.

IAS Ailesi İftar Yemeğinde Buluştu

13.06.2018

IAS’nin geleneksel iftarı 12 Haziran’da Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel’de gerçekleşti. Tüm IAS ailesinin bir araya geldiği iftar yemeğinde lezzetli menüye eşsiz İstanbul manzarası ve kahkahalar eşlik etti.

IAS Business Akademi'de Etkili İletişim Dersleri Başladı

07.06.2018

IAS Bussines Akademi’nin IAS çalışanları için düzenlediği Etkili İletişim Eğitimi başladı. IAS çalışanlarının yoğun katılımı ile tamamlanan sekiz saatlik ilk derste NLP ve İletişim Uzmanı Murat Kaplan, etkili iletişimin temel kuralları ve yöntemlerinin yanı sıra beyin faktörünün iletişimdeki önemli etkisini de anlattı.

IAS, Mutfakta İtalyan Rüzgarı Estirdi

23.05.2018

Mutfak Atölyemizin ikinci turu 28 Nisan Cumartesi günü İstinyepark Arçelik’te gerçekleşti. Şeflerden İtalyan mutfağının tüm inceliklerini öğrenen IAS ekibi, mutfakta İtalyan rüzgârı estirdi. Arçelik Mutfak ekibinin katkılarıyla hazırlanan IAS Mutfak Atölyesi etkinliklerinin ikincisi, yine çalışanların yoğun ilgisi ile karşılandı. Ekip ruhunu pekiştirmek ve motivasyonu arttırmak amacıyla düzenlenen etkinlik eğlence dolu dakikalara sahne oldu.

IAS Ekibi Mutfakta Hünerlerini Sergiledi

16.04.2018

IAS ailesi olarak İstinyepark Arçelik Mutfak ekibinin katkılarıyla 14 Nisan Cumartesi günü mutfak atölyesi etkinliği gerçekleştirdik. 2 saat süren etkinlikte hem İtalyan mutfağının inceliklerini öğrendik hem de şefler eşliğinde lezzetli yemekler hazırlama fırsatı yakaladık.

IAS’den Kadın Çalışanlarına Anlamlı Hediye

08.03.2018

IAS bu yıl, toplumsal cinsiyet eşitsizliğe ve kadına yönelik şiddete dikkat çekmek üzere Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na destek verdi. Mor Çatı Kadın Sığınağı tarafından hazırlanan ürünlerden satın alarak, kadınların bu mücadele ve dayanışmada yalnız olmadıklarını hissettirdi.

IAS Türkiye Ekibi Yeni Yılı Coşku İle Karşıladı

28.12.2017

IAS Türkiye ekibi 2018 yılına muhteşem bir parti ile “Merhaba” dedi. CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un eşsiz manzarasına sahip Roof’unda gerçekleşen yılbaşı partisine IAS’nin Türkiye’deki tüm çalışanları ve partnerleri katılım sağladı. Karşılama kokteyli ile başlayan ve canlı müzik ile geç saatlere kadar devam eden gece, renkli görüntülere sahne oldu.

Nutzz Şirketler Bowling Ligi Sona Erdi

22.12.2017

11 Aralık’tan bu yana yapılan, Nutzz Şirketler Bowling Ligi eleme turlarının sonuçları belli oldu. IAS Bowling Ekibi, 19 Aralık’ta Yenibosna Airport AVM’de gerçekleştirilen eleme turunda oynadığı ekipte 3. sıraya kadar yükselmeyi başardı. 

IAS, Nutzz Şirketler Bowling Ligi’nde

20.11.2017

Şirketler için Bowling mesaisi başlıyor! 8 ayrı lokasyonda yapılacak eleme turlarıyla başlayacak olan Nutzz Şirketler Bowling Ligi'nde mücadele edecek şirketler arasına IAS'de katıldı. IAS eleme turu, 19 Aralık Salı Günü saat 19:30'da, Yenibosna - Airport AVM Bowling Salonu'nda gerçekleşecek.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele