Bizim ile İletişime Geçin

Organizasyon Yapısı

IAS'de idari bölümler (Satış & Pazarlama, Halkla İlişkiler & Reklam ve Mali & İdari İşler) dışında beş farklı mühendislik bölümü bulunmaktadır.

  • AR-GE

Bu bölümündeki arkadaşlarımız, yeni teknolojilerin yaratılması ve bunların gerek iç, gerekse dış müşterilerimizin hizmetine sunulmasından sorumludurlar.

  • Yazılım Geliştirme

caniasERP modüllerinin TROIA yazılım dili ile geliştirilmesi, revize edilmesi, yeni modüllerin eklenmesi ve yeni versiyonların hazırlanmasından sorumludurlar.

  • Danışmanlık

Müşterilerimizin mevcut yapısının analizi, caniasERP 'nin kurulumunun yapılması, müşteriye özel uygulamaların geliştirilmesi ve son kullanıcı eğitimlerinin verilmesi gibi hizmetlerden sorumludurlar.

  • Teknik Çözümler

IAS’nin yazılım satış süreçlerinde, detay analiz- ek geliştirme prototipleri - detay demo – workshop’lar gibi hizmetleri yerine getirmekle sorumludurlar.

  • Yazılım Destek

Müşteri ve çözüm ortaklarımızdan gelen hata,yazılım iyileştirme gibi taleplerin, standart uygulama üzerinde test edilerek ilgili birimlere iletilmesi, çözüm sonrası gerekli bilgilendirmelerin yapılması, teknik altyapısal sorunlarla ilgili sistem destek ekibiyle entegre çalışılarak çözüm sağlanması ve yazılımla ilgili yapılan mevzuatsal değişikliklerin yayınlanmasından sorumludurlar.

  • Çalışan Yapısı

IAS Türkiye ofisinde; AR-GE, Yazılım Geliştirme, Danışmanlık ve Teknik Çözümler bölümlerimizdeki görev yapan çalışalarımız bulunmaktadır.

  • Lokasyonumuz

IAS’nin Ar-Ge ve Yazılım Geliştirme bölümleri İSBİ (Atatürk Havalimanı Serbest Bölgesi)'de, Danışmanlık ve diğer idari kadrolar ise İstanbul (Yeşilköy) EGS Business Park Bloklarındaki merkez, Ankara OSTİM'de ve İzmir Bayraklı’daki ofisinde bulunmaktadır. Çalışma Gün ve Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma 09.00-18.00'dir.

 

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.