Bizim ile İletişime Geçin

caniasERP İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ MODÜLÜ (CMS)

caniasERP CMS (Content Management System) – İçerik Yönetim Sistemi Modülü, web site içeriklerinin caniasERP ile yönetilebilmesine olanak sağlar.

 caniasERP ile İçerik Yönetim Sistemi Modülü (CMS) 

Bu modülün amacı, web sitelerindeki ku­rumsal bilgilerin kolayca oluşturulması, yayınlanması, yönetil­mesi ve güncellenmesidir. Modül ayrıca, oluşturulan içeriklerin arşivlenip istenildiğinde güncellenerek yeniden kullanılmasına imkân verir. Yayınlanacak sitelerin ayarları, içerikleri ve içe­riklerinde barındırılan medya dosyaları, sitelerde kullanılacak temalar ve menü yapıları, caniasERP İçerik Yönetim Sistemi Modülü (CMS) uygulamaları yardımıyla hızla ve kolaylıkla oluşturulur; caniasERP ’nin sunduğu FTP altyapısı ile istenildiğinde web sunu­cusuna yollanarak yayınlanır.

caniasERP ’nin yüksek güvenlik altyapısını kullanan caniasERP İçerik Yönetimi Sistemi Modülü (CMS) sayesinde web sitesi üyelik sis­temi, B2B, B2C portallarında kullanıcı tanımları için ayrıca bir platform oluşturmak gerekmez. Tüm kullanıcıların detaylı yet­kilendirmeleri ERP sisteminden yapılır. Bu sayede web sitesi ya da portal kullanıcılarının hangi bilgilere erişebileceği güvenli ve kolay bir şekilde, rollere ve görevlere göre belirlenebilir. Yüzde yüz web tabanlı caniasERP sistemi ile caniasERPİçerik Yönetimi Sistemi Modülü (CMS), web site içeriklerinin uzaktan yönetilmesine olanak sağlar.

Çoklu Destek

  • Tema Desteği: caniasERP  İçerik Yönetimi Sistemi Modülü (CMS), farklı görsel temalar ile farklı sitelerin yönetebilmesine olanak sağlar. İstenildiğinde hazır temalardan biri seçilerek görsel ve fonksiyonel değişiklikler yapılabilir.
  • Dil Desteği: caniasERP  İçerik Yönetimi Sistemi Modülü (CMS) tüm web sitesi içeriklerinin aynı anda, farklı dillerde oluşturul­masına ve yönetilmesine olanak sağlar.
  • Firma ve Site Desteği: caniasERP’nin çoklu firmayı destek­leyen holding altyapısı sayesinde ister holding düzeyinde ister her bir firma özelinde çoklu web siteleri, B2B ve B2C portalları oluşturulup merkezi olarak yönetilebilir.

 

 

Portal B2B - B2C Desteği ve Web Servisleri Altyapısı

caniasERP ’nin özgün programlama dili TROIA ve gelişmiş altya­pısı sayesinde sunduğu web servisleri ile web siteleri üzerinde herhangi bir iş mantığı oluşturmaya ihtiyaç duyulmaz. caniasERP sisteminin kendi iş mantığı web servisleri ile kullanılabilir. Bu sayede ERP sisteminden veri gereksinimi olan B2B ve B2C por­talları, güvenli olarak tasarlanabilir ve kolayca düzenlenebilir.

 

SEO (Search Engine Optimisation) ve Slug Altyapısı

caniasERP İçerik Yönetimi Sistemi Modülü (CMS), slug altyapısı ile ara­ma motorlarının site içeriklerini daha rahat bulabilmesini sağ­lar.

 

FTP Altyapısı

caniasERP İçerik Yönetimi Sistemi Modülü (CMS)  ile ERP sisteminde hazırlanan içerikler, tek bir tuşla web sitesinde yayınlanabilir. caniasERP’nin sunmuş olduğu FTP altyapısı ile dosyaların isteni­len FTP sunucusuna kopyalanması çok kolaylaşmıştır.

Güvenli İçerik Yönetimi

ERP sisteminiz içerisinden web sitenizi yönetirken, caniasERP sisteminin etkin güvenlik altyapısı ile ekstra kullanıcı adı ve şif­relere gerek kalmadan, içeriklerinizi de yönetebilirsiniz.

 

CMS  modülüyle ilişkili olan diğer modülleri inceleyerek devam edebilirsiniz. Modüllerle ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki alandaki incelemek istediğiniz modül ismine veya kutucuğuna tıklayabilirsiniz.


ETKİLEŞİMDE OLDUĞU MODÜLLER

Temel Veriler - BAS
TEMEL VERİLER - BAS
Müşteri İlişkileri Yönetimi - CRM
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ - CRM


Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.