Bizim ile İletişime Geçin

caniasERP MÜŞTERİ YÖNETİMİ - PERAKENDE MODÜLÜ (RTM)

caniasERP RTM (Retail Management) – Perakende Yönetimi Mo­dülü ile mağazalarınızı yönetebilir ve iş süreçlerinize tek bir sis­tem üzerinden hakim olabilirsiniz.

caniasERP ile Perakende Modülü (RTM)

caniasERP RTM (Retail Management) – Perakende Yönetimi Mo­dülü ile satış süreçlerinin kontrolün­den stok yönetimine, muhasebe entegrasyonundan müşteri ilişkileri ve kampanya uygulamalarına kadar tüm ihtiyaçlarınız için kolayca planlama yapabilirsiniz.

caniasERP Perakende Modülü (RTM) sayesinde mağaza stok ve raf yö­netimi, mağaza talep yönetimi, ana depo ve mağazalar arası transferler, fatura ve diğer belgeler, gider pusulası, mağaza kar­tı desteği, hediye puan ve bonus uygulaması, müşteri kişisel detay bilgileri, müşteri bilgilendirme, otomatik SMS, e-Mail, farklı sistemler arası entegrasyonda online-offline çalışabilme özelliği gibi işlemlerin takibini sistem üzerinden yapabilirsiniz.

 

Perakende İşlemleri

Perakende satışın, satış prosedüründen bazı farkları bulunmak­tadır. caniasERP Perakende Modülü (RTM) bu farklılıkları göz önünde bulundurarak Satış modülü ve diğer birçok modül ile entegre olarak hazırlanmıştır. caniasERPPerakende Modülü (RTM) ile peraken­de satış, değişim ve iade işlemlerinizi yönetebilir, stok ve trans­fer hareketlerini sağlayabilir, ihtiyaç duyulan perakende satış ve gün sonu gibi raporları hazırlayabilir ve satış istatistiklerinizi gösterebilirsiniz. Bu işlemlerin yapılabilmesi için gerekli olan ödeme koşulları, tipleri ve indirim anahtarı gibi özellikler ma­ğaza bazlı; belge tipleri, depo, stok yeri gibi bilgiler ise kasiyer bazlı tanımlanarak esnek bir kullanım şekli oluşturulmuştur. Bunlarla birlikte kullanıcı dostu arayüzü sayesinde son kullanı­cılara rahat bir şekilde işlem yapma olanağı sağlar.

 

Dinamik Kampanya Yönetimi

caniasERP’nin bu versiyonu ile gelen Dinamik Kampanya Yöneti­mi uygulaması sayesinde istediğiniz kampanyaları oluşturabilir (örn. 3 al 2 öde, 3.ürüne %50 indirim vb.) bu kampanyalardan kazanılan hediye, bonus ve indirimleri perakende satışlar esna­sında kullandırabilirsiniz. Ayrıca hediye çeki kazandırabilir veya bir ürün gibi hediye çeki satabilir ve bu çekleri alışverişlerde in­dirim ya da ödeme aracı olarak kullandırabilirsiniz. Yine baba­lar günü, kelebek günleri gibi genel indirim günleri ile doğum günleri gibi kişiye özel indirim günleri tanımlayabilirsiniz.

Analiz ve Kontrol

Perakende satış verileri, caniasERPPerakende Modülü (RTM) içinde çoklu rapor özelliği sayesinde istediğiniz spesifikasyona göre dinamik olarak ayrıştırılarak değerlendirilebilir (örn. satış de­partmanı, ürün hiyerarşisi, müşteri, şehir vb.).

Tüm belgelerin birbirleriyle bağlantıları, Satış modülü üzerin­den daha sonra da incelenebilir. Böylece tekliften başlayarak sipariş, irsaliye, iade irsaliyesi ve alacak dekontu ile devam eden ve fatura ile son bulan sürecin gelişimi takip edilmiş olur. Elektronik Veri Alışverişi modülü sayesinde perakende satış ve­rileri dış ortamdan caniasERPsistemine, caniasERP sisteminden de dış ortama aktarılabilir.

Diğer Modüllerle Entegrasyonu

caniasERP Perakende Modülü (RTM) Satış modülü ile iç içedir. Satış modülünde kullanılan satış sonrası ve öncesi raporlar, fiyat po­litikaları gibi özellikler, perakende için de kullanılabilmektedir. Ayrıca perakende modülü belirtilen tüm modüller ile de sıkı bir bağ içerisindedir.

 

RTM modülüyle ilişkili olan diğer modülleri inceleyerek devam edebilirsiniz. Modüllerle ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki alandaki incelemek istediğiniz modül ismine veya kutucuğuna tıklayabilirsiniz.


MODÜL GRUBU

Servis Yönetimi - SRV
Satış Yönetimi - SAL
Müşteri İlişkileri Yönetimi - CRM
İletişim Çözümü - CLB
İhracat Yönetimi - EXP

ETKİLEŞİMDE OLDUĞU MODÜLLER

Satış Yönetimi - SAL


Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.