Online
Teklif

Politikamız

IAS (Industrial Application Software) şirket kültürü ve standartlar gereğince; çalışanlarına, müşteri ve iş ortaklarına değer katacak ilkeleri benimser. Bu amaç doğrultusunda sorumluluklarına bağlı bir şekilde faaliyetlerini sürdürür.

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikası

IAS, sahip olduğu nitelikli iş gücü ile uluslararası standartlarda, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, güvenilir çözüm ve hizmetler sunmakta ve sürekli gelişmeyi hedeflemektedir.   Bu hedefler doğrultusunda, sahip olduğu bilgi varlıklarının korunmasını, bu varlıkların şirket misyon, vizyon ve stratejilerine hizmet edecek şekilde yönetilmesini, iç - dış müşteri memnuniyetini sağlayacak, güvenilir ve şeffaf bir Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemini etkin bir şekilde çalıştırmayı ve sürekli iyileştirmeyi Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikası olarak benimsemiştir.   Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi hedefleri uygulanabilirlik bildirgesinde belirtilmiştir.

  Bu doğrultuda politikamızın esasları;

  • Bilgi varlıları belirlemek, risklerini analiz etmek ve tanımlayarak etkin bir şekilde yönetmek,
  • Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi hedeflerini gerçekleştirmek ve performansını izleyip, sürekli iyileştirmek,
  • İçeriden veya dışarıdan, bilerek ya da bilmeyerek oluşabilecek her türlü tehdide karşı bilgi varlılarını korumak, bilginin “gizliliğini, bütünlüğü ve erişilebilirliğini” sağlamak,
  • Sorumlu olduğumuz tüm kanun, yasal mevzuat, talimat ve prosedürlere uymak,
  • Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi alanında teknolojik yenilik ve gelişmeleri takip ederek sistemin sürekli iyileştirmek,
  • Bilgi güvenliği bilincini arttırmak ve farkındalık yaratmak amacıyla çalışanları eğitim faaliyetleri ile desteklemek,
  • Gerçekleşebilecek bilgi güvenliği olaylarına hızla müdahale edebilmek ve olayı etkisini minimize edecek yetkinliğe sahip olmaktır.

Bu hedeflere ulaşmak yolunda en değerli varlığının ‘bilgi’ olduğunun bilincinde olan IAS, sahip olduğu tüm bilgi varlıklarının gizliliğini, bütünlüğünü ve ulaşılabilirliğini ISO 27001:2013 disiplini altıda korumayı taahhüt eder.

ISO 27001:2013 SERTİFİKASI


 

Kalite Yönetimi Politikası

IAS, yasal şartları ve değişen teknolojiyi takip ederek stratejik planlama yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini maksimize etmeyi temel hedef edinmiştir ve ürün ve hizmetlerimizle ilgili müşterilerimizin geri bildirimleri en önemli gelişme aracımızdır.
Kalite yönetim sistemimizin sürdürülebilirliği ve sürekli gelişimi için tüm çalışanlarımız katkıda bulunur. Operasyonel süreçlerimiz sürekli iyileştirme yaklaşımı ile gözden geçirilir ve tüm çalışanlarımızın katılımı ile iyileştirilir.
Kalite politikamız tüm çalışanlarımızla ve paydaşlarımızla paylaşılır, geliştirilmesi için teşvik edilir, güncel geçerliliği ve uygunluğu takip edilir.
Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini etkileyen her faaliyet, ISO9001:2015 standardının çerçeve ve prensiplerine uygun biçimde yürütülür. Her bölüm kendi faaliyet alanında bu sistemi korumakla ve geliştirmekle yükümlüdür. Kalite Yönetim Sisteminin denetimi ve tüm faaliyetlerin standardın gereklerine uygun şekilde yürütülmesinden Kalite Sistem Yöneticisi sorumludur.
Kalite yönetim sistemimiz hedeflerle çalışır ve bu hedeflere ulaşmak yolunda en değerli varlığımız; çalışanlarımız , müşterilerimiz ve müşteri memnuniyeti ölçümlerimizdir.
Bu bilinç ve değerler ışığında, IAS Bilgi İşlem Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş. olarak, kalite yönetim sistemimizi ISO 9001:2015 disiplini altında yürütmeyi taahhüt ederiz.

 

Spice Sertifikası 

ISO 15504 SPICE Yazılım süreç geliştirme ve yetkinlik belirleme, Organizasyonel Olgunluk Belgesi , Seviye 2.

Hizmet Yeterlilik Belgesi

Yerli Malı Belgesi

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele