Online
Teklif

Teknolojimiz

Benzersiz yazılım teknolojimiz ve esnekliğimizle gelecekteki ihtiyaçlarınız için bugünden çözüm üretiyoruz.

Başarı ve Avantajlarımız

caniasERP yazılımı tüm modül ve fonksiyonları ile internet üzerinden çalışabilen dünyadaki ilk ERP yazılımlarından biridir. Java alt yapısı ile pek çok işletim sistemine ve veritabanına kurulabilir. Bu özellik mevcut bilgisayar alt yapınızın kullanılmasına imkan vererek ilk kurulum maliyetinizi düşürür. Şirketinizin tüm iş süreç verilerini tek bir yapı altında toplayıp, farklı yazılımlardan ve sistemlerden doğan karışıklığı önleyerek şirketinizi karmaşadan uzak bir şekilde yönetmenizi sağlar. Kısa kurulum aşamasında iş akışlarınızı optimize ettikten sonra entegre yapısı ile veri girişini minimuma indirir ve işlerinizi hızlandırarak zamanınızı stratejik kararlara ayırmanıza imkan sağlar. Farklı departmanlar arasında verilerin tam entegrasyonunu sağladığı için istediğiniz raporu istediğiniz anda eksiksiz ve güvenilir olarak size sunar. Özgün yazılım geliştirme araçları ile şirketinizin kendine özgü uygulamalar ve raporlar üretmesine imkan sunar. Bu araçlar yardımı ile hiçbir teknik karmaşa ile uğraşmadan yeni uygulama ve raporlar üretebilir işletmenizdeki süreç değişikliklerini kolayca sisteme yansıtabilirsiniz. Kullanıcı arayüzü, belgeler ve belge kalemlerinde kullanılan tüm metinler için çok dilli destek sunar. Sistem aynı zamanda dünya para birimlerini destekler ve para birimleri arasında çevrim işlemleri için sunduğu özellik sayesinde işletmelerin uluslararası faaliyetlerini kolaylıkla yürütmelerine imkân tanır.

Yazılım Mimarisi

İş süreçlerinin yazılıma aktarılması ve birbirleriyle entegre çalışmalarındaki sınırsız esneklik, açık kaynak kodlu ve nesne tabanlı yazılım mimarisine sahip olan caniasERP’nin en büyük rekabetçi üstünlüğüdür. Bu sayede üçüncü parti yazılımlarla ve sistem içerisindeki karşılıklı veri transferlerinde büyük rahatlık sağlanmaktadır.

TROIA Geliştirme Araçları

TROIA, dakikalar içinde arayüz ve kendi raporlarınızı geliştirmenize, standart uygulamaları özelleştirmenize olanak sağlarken, çoklu dil desteği ile çalışmalarınız hız kazanacak. Ayrıca platform bağımsız veritabanı tasarımı yapabilecek, kısacası geliştirme sürecinizi teknik detaylar ile boğuşmadan yürütebileceksiniz. %100 Java altyapısı sayesinde diğer internet uygulamaları ile kolayca entegre olabilen TROIA, şirketiniz için komple bir geliştirme ortamı sunmaktadır. İnternet tabanlı ve her an, her yerden ulaşılabilen geliştirme ortamı, zaman ve mekan kısıtlamalarını ortadan kaldırırken, verimliliği en üst düzeye çıkarır.

Teknoloji

caniasERP mimarisinin temelinde TROIA platformu bulunmaktadır. TROIA platformu, en basit hali ile caniasERP’nin tüm gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiş bir programlama dili ile istemci-sunucu etkileşimini ERP gereksinimlerine uygun olarak gerçekleştirmek üzere tasarlanmış iletişim altyapısından oluşmaktadır. Bunun ötesinde, TROIA platformu, günümüzün dağıtık işleme kavram ve teknolojilerini bünyesinde barındırmaktadır. caniasERP uygulamaları, TROIA dili ile geliştirilmekte ve TROIA istemci-sunucu mimarisi üzerinde çalışmaktadır.

1// E-posta ile ürün sorgulama
2// CRM kartı oluşturma
3// Potansiyel müşteriye teklif oluşturma
4// Ürün yapılandırması
5// Standart maliyet hesaplama
6// Tahmini teslimat tarihi belirleme (ATP/CTP)
7// Her bir tasdik süreci için teklif onaylama
8// Alıcıya e-posta ile teklif gönderimi
9// DMS içinde teklifin revizyonlarıyla birlikte arşivlenmesi
10// Teklifin siparişe dönüştürülmesi
11// MRP çalıştırılması
12// Üretilen malzemeler için planlama emirlerinin ve satın alınan malzemeler için satın alma taleplerinin oluşturulması
13// Satın alma taleplerinin, satın alma siparişlerine dönüştürülmesi
14// Siparişe bağlı depo girişi
15// Satın alınan ürünler için kalite kontrol
16// Planlama emrinin üretime çevrilmesi
17// Kapasite planlama ve personel planlama
18// Ürün kalite kontrolü
19// Sipariş toplama ve paletleme
20// Paketleme ve etiketleme
21// Kargolama ve transfer dökümanları
22// Müşteriye kargolama dağıtım
23// Faturalandırma
24// Muhasebeleştirme
25// Ödeme ve eşleştirme
26// Fiili maliyet


Modüller Canias ERP Broşürü

 

+90 530 367 68 89
(IAS' nin hizmet ve çözümleriyle ilgili tüm sorularınızı sorabilir ve hızla cevap alabilirsiniz. 09:00 - 18:00 saatleri arasında destek vermekteyiz.)
 
 
 
Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele