Online
Teklif

Sektörel Çözümlerimiz

IAS, ERP konusundaki 30 yıllık tecrübesi ve 1000'ün üzerinde farklı müşterisinde gerçekleştirdiği ERP projelerinden elde ettiği birikimleri bir araya getirerek belirli sektörlere hazır çözümler sunuyor.

Size Özel Çözümler

İster standart bir sistemi araştırıyor olun ister kendinize özgü bir uygulama bakıyor olun, her ikisini de caniasERP’de bulabilirsiniz. Daha önceden de belirttiğimiz IAS’nin yenilikçi yazılım altyapısı, müşterilerin terzi usulü yazılım konseptinin avantajını yaşamasını sağlar. Bu nedenle, caniasERP hem standart uyarlanabilir ERP şeklinde hem de özgün geliştirme platformu olarak sunulabilir.

İlk konseptte, IAS çözüm ve danışmanlık partneri olarak rol alır, size en uygun düzenlemenin belirlenmesi ve uygulanmasını sağlar. İkinci konseptte ise IAS sizin geliştirme partneriniz olarak rol alır. IAS bu anlamda programın kaynak kodu olan TROIA’ya müşterilerinin direkt erişimini sağlayarak maksimum yaratıcılık özgürlüğünü müşterilerine garanti eder.

Projenin temel uyarlama aşamasına ek olarak, şirketinize özel olarak oluşturulan geliştirmeler ve süreçlerinizin yapısına göre kurgulanmış olan caniasERP ’nin işletmenize adaptasyonu süresince sizi destekliyoruz.

Uzmanlığımız

ERP projeleri için uzun süreli deneyim ve tecrübe önemli bir faktördür. IAS Danışmanları, aynı zamanda teknik ve uygulama konusunda uzmandırlar. Danışmanlarımızın analitik ve konsept bilgileri yanında programlama, problem çözme ve çözümleri uygulama konusundaki uzmanlıkları, müşterilerimizin desteklenmesi ve proje aşamasında büyük önem arz etmektedir. Danışmanlık ekibi, kapsamlı teknik deneyimlerinin yanında yerel ve ulusal birçok farklı sektörden firma ile gerçekleştirilen projelerde tecrübe sahibi olmuşlardır.

IAS, firmanıza en uygun olan çözümü tasarlamak ve bunu en verimli şekilde süreçlere uygulamak adına, ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde anlamaya büyük önem vermektedir. Ek olarak, danışmanlarımız, son kullanıcıların ihtiyaçları ve ergonomik ekranlar konusuna da odaklanmaktadır.

Entegre edilmiş bir ERP yazılımındaki en yüksek verimlilik noktası, çözümlerin tüm çalışanlar tarafından tamamı ile kabul edildiği anda ortaya çıkacaktır. Bu noktayı sağlamlaştırmak için, danışmanlarımız proje döngüsü içerisinde küçük gruplar halinde kullanıcı eğitimleri de vermektedir. IAS farklı sektörlerin ihtiyaçları ve yapılarına ilişkin geniş bir tecrübeye sahiptir.

IAS'nin; başta Tekstil, Konfeksiyon - Hazır Giyim, Otomotiv, Elektrik ve Elektronik, Metal Sanayi, Ambalaj, Havacılık - Savunma Sanayi, Makine - Endüstriyel Otomasyon ve Madencilik sektörü olmak üzere farklı sektörler için oluşturduğu özel çözümleri kullanarak yapılan ERP projelerinde, sektör bağımsız yapılan ERP projelerine nazaran hem zamandan hem de maliyetten ciddi oranda tasarruf etmek mümkün.

Sektörel tecrübemiz, benzer sektörlerdeki projelerin uygulamalarında hızlı olmamızı ve müşterilerimizin caniasERP’nin uyarlanması aşamasında ciddi maliyet avantajı elde etmesini sağlar.

Sektörünüzle ilgili detaylar için sayfayı aşağıya kaydırınız.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele