Online
Teklif

Tüm Haber & Etkinlikler

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar'larında Bu Hafta

13.07.2020

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nde bu haftanın ilk yayını 14 Temmuz’da IAS Genel Müdürü Cüneyt Ömer Günaydın’ın katılımı ile ‘Maden, Taş ve Toprak Ürünleri Sanayii’ başlığında gerçekleşecek. 16 Temmuz’da ise IAS Genel Müdürü İlker Er’in de yer alacağı ‘Gıda Ürünleri Sanayii’ başlıklı panel düzenlenecek.

IAS İşbirliği İle İlk PMI-TR Dijital Zirvesi Başlıyor

08.07.2020

PMI TR’nin ilk Dijital Zirvesi; ‘Proje Ekonomisi’ başlığıyla 9 Temmuz Perşembe günü gerçekleştirilecek! IAS’nin partner ve sponsor olarak destek verdiği zirve ‘Proje Ekonomisi’, ‘Proje Sürekliliği’ ve ‘Proje Liderliği’ ana başlıklarına odaklanacak. Alanında uzman isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı dijital etkinlik, faydalı panellerin yanı sıra katılımcılara önemli bir network da sunuyor.

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar'larını Kaçırmayın

07.07.2020

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nde bu haftanın ilk yayını 7 Temmuz’da IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara’nın katılımı ile ‘Elektrikli Teçhizat ve Elektronik Ürünler Sanayii’ başlığında gerçekleşecek. 9 Temmuz’da ise IAS Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Karabiber’in de yer alacağı ‘Kara, Deniz Taşıtları ve Yan Sanayii’ paneli düzenlenecek.

IBA’da Profesyonel Seviye Eğitimler Başlıyor!

30.06.2020

Son kullanıcı ve uzman seviyelerinde caniasERP modül eğitimleri veren IAS Business Academy, eğitim kapsamını genişletiyor. IAS ve IAS iş ortağı danışmanlarını hedefleyen PRO seviye eğitimlerde finans, insan kaynakları, üretim & otomasyon, tedarik zinciri yönetimi ve Troia&Altyapı olarak beş ana başlıkta dersler verilecek. 

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar'larına Katılın

29.06.2020

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nde bu haftanın ilk yayını 30 Haziran’da IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara’nın katılımı ile ‘Ana Metaller Sanayii’ başlığında gerçekleşecek. 2 Temmuz’da ise IAS Genel Müdürü Ahmet Oturgan’ın da yer alacağı ‘Makine, Aksam ve Metal Eşya Sanayii’ paneli düzenlenecek.

caniasERP Yeni Arayüzü İle İşlemler Çok Daha Kolay Olacak

22.06.2020

Global ölçekli bir teknoloji firması olarak IAS, firmalara avantaj sağlayacak çözümler üretmeye ve kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor! Yol haritasında kullanıcı deneyimini odağına koyan IAS yeni arayüz çalışmalarına hız verdi. Bu çalışmalar sayesinde caniasERP’nin sadeleştirilen yeni arayüzü, son kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlayacak.

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar'ları Devam Ediyor

22.06.2020

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nin ikinci haftasında da hız kesmeden devam ediyor. İlk iki yayını ile yoğun ilgi gören etkinliğin bir sonraki webinar’ı 23 Haziran’da IAS Genel Müdürü İlker Er’in da panelist olarak katılacağı ‘Orman, Kağıt Ürünleri, Mobilya Ve Basım Sanayii’ konulu oturum olacak. 25 Haziran’da ise IAS Genel Müdürü Bahtiyar Tan’ın da katılımıyla ‘Kimyasal Ürünler, Plastik Ve Kauçuk Ürünleri Sanayii’ paneli düzenlenecek.

“Pandemi Sürecinde caniasERP Bize Avantaj Kazandırdı”

11.06.2020

İş süreçlerini caniasERP ile yöneterek avantaj elde ettiklerini söyleyen Reis Makina Genel Müdürü Başar Demircan, “Özellikle dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sürecinde, caniasERP bize uzaktan çalışabilmemize olanağı sağladı. Bu süreçte ERP yazılımlarının öncemi bir kez daha kanıtlandı” dedi.

Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Webinar'ları İlk Hafta Programı Belli Oldu

11.06.2020

‘Sanayide Sektörel Dijital Dönüşüm Uygulamaları Webinar Dizisi’nin ilk hafta programı yayınlandı. İlk yayın 16 Haziran’da IAS Genel Müdürü Ahmet Oturgan’ın da panelist olarak katılacağı ‘Tekstil Ürünleri Sanayii’ oturumu olacak. 18 Haziran’da ise IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara’nın da katılımıyla ‘Giyim Eşyaları Sanayii’ paneli düzenlenecek.

Dijital Dönüşüm Tercih Değil Zorunluluk

11.06.2020

Bilişim Zirvesi tarafından online platformda gerçekleştirilen ‘Pandemi’de Zorunlu ve Kaliteli Dönüşüm’ paneline konuk olan Reis Makine Genel Müdürü Başar Demircan, “Geniş bir data havuzuna sahibiz ve teknoloji sayesinde bu verileri doğru işleyip analiz edebiliyor, yerinde kararlar alıyoruz. Aldığımız bu kararlar bizi her zaman bir adım ileriye taşıyor. O nedenle dijital dönüşümün bir tercih değil zorunluluk olduğunu düşünüyoruz” dedi.

IAS Kurumsal Üye Olarak İlk PMI TR Üyelik Toplantısına Katıldı

10.06.2020

IAS ve PMI TR arasında kurumsal üyelik anlaşmasının imzalanmasının ardından ilk üyelik toplantısı gerçekleşti. Pandemi dolayısıyla dijital ortamda düzenlenen toplantıda konuşan IAS Proje Yöneticisi Fatih Görgülü, “IAS uluslararası proje yönetim metodolojileri konusunda son derece bilinçli ve tecrübeli bir firma. Bu nedenle bu iş birliğinin iki taraf için de faydalı olacağına inanıyorum” dedi. 

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele