Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

Tüm Haber & Etkinlikler

BTvizyon Bursa 2020 Etkinliğindeyiz!

10.01.2020

Türkiye’nin önemli bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki şirketleri bir araya getiren BTvizyon Anadolu Toplantıları 2020’de de hız kesmeden sürüyor. Bu yılın ilk toplantısı 16 Ocak’ta Divan Otel Bursa’da gerçekleşecek. Etkinliğin sponsorlarından biri olan IAS de Bursalı firma yetkilileri ile buluşmaya hazırlanıyor. 

Verileri Doğru İşleyen Firmalar Kazanıyor

08.01.2020

Firmasının caniasERP ile çıktığı dijital dönüşüm yolculuğunu anlatan Baran Ambalaj İnsan Kaynakları ve Kalite Sistemleri Koordinatörü Tolga Kuş, “Verileri doğru işleyebilen, aldığı verimli raporlar ışında hareket edebilen firmalar kazanıyor. caniasERP ile sürekli olarak gelişiyoruz. Artık müşterilerimize sadece ürün değil deneyim de sunuyoruz” dedi. 

caniasERP Bizi İleriye Taşıdı

08.01.2020

Firmasının caniasERP deneyimini anlatan Taşpınar Halı Sistem Yöneticisi Ramazan Altın, “İş süreçlerimizi tek çatı altında topladık, TROIA sayesinde özgürce hareket ediyoruz ve hız kazandık. Bugüne kadar caniasERP ile isteyip de yapamadığımız bir şey olmadı. caniasERP, her anlamda bizi ileriye taşıdı” dedi. 

Sınır Tanımayan IAS’den ABD Adımı!

07.01.2020

Globaldeki etkinlik alanını her geçen gün arttırmayı hedefleyen IAS, bu vizyon ile yepyeni, büyük bir adım attı. Yeni kurulan IAS, Inc. ile ABD operasyonları başladı! Manhattan şehrinde kurulan yeni firmasıyla ABD pazarına giriş yapan IAS, böylece ofis sayısını da 12’ye yükseltti. 

IAS Türkiye 2020’ye Hazır!

03.01.2020

IAS Türkiye ailesinin geleneksel yılbaşı eğlencesi bu yıl Gümüşsuyu’nda, boğazın eşsiz manzarasına karşı konumlanan Rana By Topaz’da gerçekleşti. IAS İstanbul, İzmir ve Ankara çalışanları ile IAS Türkiye iş ortaklarının katılımıyla gerçekleşen gecede tüm ekip bir aradaydı. 

caniasERP İngiltere’de!

10.12.2019

İngiltere’nin Sheffield şehrinde ofis açarak globalleşme adına önemli bir adım atan IAS İş Ortağı Sistem Yazılım, Kuzey Avrupa pazarında caniasERP’nin bilinirliğini arttırmayı hedefliyor. Sistem Yazılım Kurucu Ortağı Murat Anlaş, bölgede caniasERP gibi esnek yapılı ve sektörel çözümler sunan bir yazılıma ihtiyaç olduğunu söylüyor. 

IAS Güney Afrika’daki İlk İş Ortağı İle Anlaştı

10.12.2019

30’dan fazla ülkede hizmet veren IAS, kurumsal kaynak planlama yazılım ürünü caniasERP ile sınırlarını genişletmeye devam ediyor. Yakın bir zaman önce Afrika’da faaliyet göstermeye başlayan IAS, Güney Afrika Cumhuriyeti’nde bulunan Tirisan Tech Solutions ile iş ortaklığı başlatarak buradaki operasyonu için önemli bir adım attı. 

IAS İsviçre Pazarına Girdi!

10.12.2019

IAS, global arenadaki etkinliğini her geçen gün arttırıyor: Türkiye, Almanya, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve son olarak Güney Kore’deki şirketlerine İsviçre de katıldı. Zürih yakınlarındaki Altendorf’daki yeni ofisinde faaliyetlerine başlayan IAS, İsviçre’de kendi ülke ofisiyle faaliyet gösterecek.

Deico Başarı Hikayesi - caniasERP ile ilgili ne söylediler? 

10.12.2019

Projelerimizden başarı hikayelerine yer verdiğimiz bu serimize, savunma sanayisine donanımsal test faaliyetleri konusunda uzman kadrosu ile hizmet veren DEICO Mühendislik ile devam ediyoruz. DEICO İş Geliştirme Yöneticisi Sedat Alantar, Thales Bilişim danışmanlığında gerçekleştirilen caniasERP projesinden bahsetti.

Türk – Japon İnovasyon Zirvesi Gerçekleşti

29.11.2019

Türk-Japon dostluğunun ticari ve inovasyon odaklı işbirliklerinde de sürdürülmesini hedefleyen Türk - Japon İnovasyon Zirvesi, Türkiye’den ve Japonya’dan önemli temsilcilerin de katılımıyla tamamladı. Zirvede önemli temaslar kuran IAS, etkinlik alanındaki standında katılımcıları ağırladı. 

Gündemimizde Artık Yapay Zeka Var

28.11.2019

Bilişim Zirvesi ‘19’da firmasının dijital dönüşüm yolculuğunu anlatan Baran Ambalaj İnsan Kaynakları ve Kalite Sistemleri Koordinatörü Tolga Kuş, “caniasERP’nin esnek yapısı, müşterilerine açık kaynak kodu ile sunulan yazılım geliştirme platformu ve Baran Ambalaj yöneticilerinin vizyonu ile Endüstri 4.0 konusunda çok sağlam adımlar atarak yolumuza devam ediyoruz. Gündemimizde artık  yapay zeka konusu var” dedi.

caniasERP Başarısı Bilişim Zirvesi ‘19’da Konuşulacak!

20.11.2019

Bilişim Zirvesi ‘19, hız kesmeden devam ediyor. Yarın (21 Kasım) ‘ERP ve Dijital Dönüşüm’ başlıklı oturumun konuğu Baran Ambalaj, İnsan Kaynakları ve Kalite Sistemleri Koordinatörü Tolga Kuş olacak. Kuş, firmasının caniasERP ile çıktığı dijital dönüşüm yolculuğunu ve başarı hikayelerini katılımcılar ile paylaşacak! 

Kobi Aktuel: Yapay Zekaya Yatırım Yapan Firmalar Kazanacak

12.11.2019

Dijital dönüşüm yolculuğunda firmalara sundukları ürün ve hizmetleri Kobi Aktüel dergisine IAS Genel Müdürü Behiç Ferhatoğlu, gelecek planlarını açıkladı. IAS’nin Endüstri 4.0 konusunda yatırımlarına 2020’de de hız kesmeden devam edeceğini vurgulayan Ferhatoğlu, “Gelişmiş yapay zeka sistemlerine sahip olan şirketler geleceği domine edecek” diyor. 

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.