Bizim ile İletişime Geçin

Tüm Haber & Etkinlikler

İTÜ’de caniasERP Eğitimleri Başlıyor

15/03/2019

IAS, üniversitelerle yaptığı iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ile imzalanan protokolle İTÜ İşletme Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde uygulamalı caniasERP eğitimleri başlatılıyor.

caniasERP İle Maliyet Azaldı Verim Arttı

14/03/2019

ERP sistemine geçiş süreci ve sonrasındaki değişimleri anlatan Öztaş Ambalaj Yönetim Kurulu Üyesi Fuat Abdik “Daha fazla işi daha az elemanla daha az zamanda yapıyoruz. Ayrıca caniasERP’nin bütünleşik yapısı sayesinde ekstra bir yazılıma da ihtiyaç duyumuyoruz. caniasERP bizi görünmeyen artı maliyetlerden kurtardı” diyor.

IAS Uzmanları Yeditepelilerle Buluştu

06/03/2019

İstanbul Yeditepe Üniversitesi Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kariyer Festivali ‘19 dün Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşkesi’nde başladı. Öğrenciler gün boyunca IAS standını ziyaret ederek IAS yetkilileriyle sohbet etti ve CV’lerini iletti.

BTvizyon Gaziantep 2019 Etkinliğindeyiz!

06/03/2019

2002 yılından bu yana gerçekleştirilen BTvizyon etkinlikleri, önde gelen bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki firmaların buluşturulmasını amaçlamaktadır. IAS olarak 2019’da bu değerli etkinlere sponsor olarak katkı sağlıyoruz. Etkinlik rotasındaki ikinci durağımız ise Gaziantep!

ERP Sistemine Geçişte Başarının Anahtarı: Doğru Uygulama

04/03/2019

İş ahlakının ön planda ve rekabetin yoğun olduğu yeni dünyada, müşterileri adaylarının  ilgisini çekmek, onlarla iletişim kurmak heyecan verici! Ancak bu süreçte çoğu işletme etraflarındaki fırsat sayısı arttıkça rekabetin de arttığı gerçeğini göz ardı eder. Bu rekabet ortamında firmaların kendilerine yardımcı olacak çözümler bulmaları gerekir.

Özgüven Mühendislik’in Tercihi caniasERP Oldu

20/02/2019

1993 yılından beri inşaat demiri, hazır beton, çimento ve kaba inşaat malzemeleri tedariki, nakliye ve hazır beton taşıma faaliyetleriyle hizmet veren Özgüven Mühendislik, inşaat sektöründeki başarılı yolculuğuna caniasERP ile devam etme kararı aldı.

caniasERP İle Geleceği Planlamak Çok Kolay

19/02/2019

caniasERP ile doğru bilgiye hızlı şekilde ulaştıklarını söyleyen Arma Bağlantı Sistemleri Fabrika Müdürü Murat Dikel, “Doğru analizler sayesinde tutarlı hedefler belirleyerek geleceği planlıyoruz. Alternatif ürünler ve yeni yol haritaları konusunda bizi destekleyecek bir ERP yazılımına sahip olduğumuzu biliyoruz” dedi.

ST Makina: IAS IASDB ile  Geleceğe Bir Adım Daha Yakın

18/02/2019

Şubat sayısında IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara'nın röportajına yer veren ST Makina dergisinde "ERP çözümü caniasERP’yi kendi açık kaynak kodlu geliştirme platformu TROIA ile üreten IAS, şimdi de kendi veritabanını kullanmaya hazırlanıyor" denildi. Dr. Hakan Özkara, röportajında “Gelişen teknoloji ile birlikte ERP çözümümüzün kapsamı da hızla büyüyüp gelişiyor. IASDB de IoT, otomasyon, yapay zeka gibi bu genişleme fikirlerinden biriydi. Müşterilerimize uçtan uca, entegre çözümler sunmak ve çözümün her noktasına hakim olup katma değer ilave etmek istiyoruz” dedi.

Platin: Endüstri 4.0’a Bir Adım Daha Yakınız

18/02/2019

2019 itibari ile IAS Satış ve Pazarlama Genel Müdürlüğü görevini üstlenen Ahmet Oturgan, IAS'nin yeni yıl hedeflerini Platin dergisine anlattı. IoT, iş zekası konularındaki gelişmelerin yanı sıra IAS’in kendi veri tabanı IASDB’yi ürettiğini duyuran Oturgan, “Gelecek için önemli bir adım daha attık” dedi.

Fortune Turkey : Kurumsal Yazılımın Dengesi

18/02/2019

Şubat sayısında kurumsal kaynak planlama (ERP) yazılımlarının endüstrideki avantajları ve 4.0 çağındaki önemini vurgulayan bir dosya hazırlayan Fortune Turkey dergisi, "IAS, caniasERP yazılımı ile kurumsal kaynak planlamasına odaklanırken hem güncel hem de geleceğe ait ihtiyaçları karşılayan hassas bir dengeyi yakalamış durumda" dedi ve IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara'nın konu ile ilgili görüşlerine yer verdi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.