Online Teklif

Bizim ile İletişime Geçin

Tüm Haber & Etkinlikler

caniasERP Artık Makinaların Dilinden Konuşuyor

09.04.2020

IAS’nin sunduğu IoT ve Otomasyon çözümü pilot projesinde başarıyı elde etti. Sıradaki proje için ise çalışmalar hızla devam ediyor. Geliştirdikleri IoT ve Otomasyon çözümlerini anlatan IAS Genel Müdürü İlker Er, “caniasERP artık her türlü makine, sensör ve cihazın dilinden konuşabiliyor. Veriler sisteme direkt olarak aktarılıyor, müşterilerimiz entegrasyon için ekstra efor ve maliyet harcamak zorunda kalmıyor” dedi.

İlker Er Zoom’da IoT ve Otomasyon’u Anlattı 

08.04.2020

IAS Genel Müdürü İlker Er, IAS Business Academy tarafından düzenlenen Zoom Toplantıları serisinin ilkini gerçekleştirdi. caniasERP IoT ve Otomasyon çözümünü anlatan Er, yayında katılımcıların sorularını da yanıtladı. Toplantı sonunda, caniasERP IoT ve Otomasyon dokümanı izleyicilerle paylaşıldı. 

caniasERP’yi Uzmanından Öğrenin!

08.04.2020

caniasERP’yi geliştiren uzmanlar, akıllara takılan soruları yanıtlıyor. IAS yöneticilerinin katılımı ile IAS Business Academy tarafından düzenlenen online Zoom oturumları Nisan ayı boyunca devam edecek… Online kayıt olmayı unutmayın!

e-İrsaliye İle Hata Payı Minimuma İner

07.04.2020

IAS Ticari Uygulamalar Birim Yöneticisi Kamil Akbul, e-İrsaliye uygulaması ile işlemlerin dakikalar mertebesine indiğini söylüyor. Zamandan tasarruf ederken denetleme reflekslerinin de hızlandığını anlatan Akbul, “e-İrsaliye uygulamasıyla hata payı minimuma inecek” diyor.

IAS 2020’de Ar-ge Çalışmalarını Büyütüyor

07.04.2020

Firmasının global pazardaki yolculuğunu ve 2020 hedeflerini anlatan IAS Genel Müdürü Ahmet Oturgan, “2019 yılında önemli bir ivme yakaladık. Endüstri 4.0 vizyonumuz ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. İşler planladığımız gibi giderse 2021’de operasyonumuzu iki katına çıkaracağız” dedi. 

Koronavirüs ile Nasıl Mücadele Edilir?

31.03.2020

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pademi olarak kabul edilen Covid-19 salgını, maddi ve manevi olarak günlük hayatı etkisi altına aldı. Koronavirüs hastalığı nedir, nasıl mücadele edilir… Akıllara takılan soruları derledik.    

Günler Alan İşlemler caniasERP ile Saniyeler İçinde Çözülür

27.03.2020

Bu yılın başında e-İrsaliye uygulamasını canlı kullanıma aldıklarını anlatan IAS Genel Müdürü Metehan Altındil, e-Dönüşüm konusundaki çalışmalarını ve avantajlarını anlattı: “caniasERP içinde sunulan ve sisteme tam entegre çalışan e-Belge uygulamaları sayesinde veriyi derleme, denetleme ve yönetme işlemleri saniyeler içinde gerçekleştiriliyor.”

IBA Eğitimleri Online Platformda Devam Ediyor

26.03.2020

Resmi kurumlar tarafından yapılan sosyal izolasyon çağrılarının ardından evden çalışma modeline geçen IAS Business Academy’de de eğitimler online platformda hız kesmeden sürüyor. IAS iş ortakları, müşterileri, çalışanları ve ilgi alanı ERP, teknoloji, yazılım, dijitalleşme olan herkes için düzenlenen bu eğitimler, evde geçirilen süreyi verimli değerlendirmek için bir fırsat.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.