Bizim ile İletişime Geçin

Tüm Haber & Etkinlikler

caniasERP Live’da  KVKK Uyumluluk Süreci ve Risk Yönetimi Konuşulacak

13/09/2019

IAS Global Kalite Sistemleri Müdürü Çiğdem Dönmez, 26 Eylül’de Four Seasons Bosphorus Hotel’de düzenlenecek caniasERP Live etkinliğinde, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile birlikte gelen yasal zorunluluklar ve caniasERP’nin sunduğu çözümler konusunda firmaları aydınlatacak. Ayrıca yenilenen konsepti ile ERM Kurumsal Risk Yönetimi modülünü aktaracak.

caniasERP Live’da Teknolojiyi Uzmanları Anlatacak

13/09/2019

caniasERP’deki son gelişmelerin konuşulacağı caniasERP Live, 26 Eylül’de Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek. Katılımcıların teknoloji ile ilgili son gelişmeleri uzmanlarından dinleyeceği etkinlikte IAS Genel Müdürü Akın Mumcuoğlu da IAS ekibinin son geliştirdiği Eş Zamanlı Maliyet uygulamasını anlatacak. 

BTHaber: Kurumsal Hedeflerde Belirleyici

05/09/2019

Karmaşık ve yönetimi zor süreçleri analiz edebilmek, süreç performanslarını ölçmek, sürekli iyileştirmek için faaliyetler planlayıp yürütmek ve bunları etkin yönetebilmek için süreç yönetimi yazılımları olmazsa olmaz birer araç haline geldi. IAS Global Kalite Sistemleri Müdürü Çiğdem Dönmez firmalar için etkin süreç yönetiminin önemini BTHaber dergisine anlattı.

caniasERP İle İş Süreçleri Minimum Maliyet ve Çabayla Yönetilir

05/09/2019

Firmalar için etkin süreç yönetiminin önemine vurgu yapan IAS Global Kalite Sistemleri Müdürü Çiğdem Dönmez “caniasERP İş Süreçleri Yönetimi (BPM) modülümüz ile iş süreçlerini minimum maliyet ve çaba ile modelleme, yönetme, ölçme ve iyileştirmede kurumlara katkı sağlıyor, değer yaratıyoruz. BPM modülümüz süreç yönetimi için tüm araçları içeren, diğer tüm modüllerle entegre çalışan, kullanımı kolay ve etkin sonuçlar üreten bir çözüm” dedi. 

caniasERP İle Geleceği İnşaa Ediyoruz

04/09/2019

26 Eylül’de Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek caniasERP Live etkinliğinde caniasERP’nin içerisinde bulunan iş zekası uygulaması canias IQ’daki son gelişmeleri anlatacak olan IAS Global İş Ortakları Yöneticisi Burak Bayrakdar, “Bir teknoloji firması olan IAS’nin müşterilerinin ihtiyaçlarına nasıl karşılık verdiğini ve gelecek için attığı adımları konuşacağız” dedi.

BTvizyon İzmir 2019 Etkinliğindeyiz!

03/09/2019

Türkiye’nin önemli bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki şirketleri bir araya getiren BTvizyon Anadolu Toplantıları’nın 2019’daki bir sonraki durağı Hilton İzmir Otel olacak. Etkinliğe 2019 yılında sponsor olarak katkı sağlayan IAS de Denizli’deki firmalar ile buluşmak için hazırlanıyor. 5 Eylül’deki etkinlik için geri sayım başladı!

caniasERP Yeni Kullanıcı Deneyimi İle Geleceğe Hazır

03/09/2019

ERP yazılımı üreticisi IAS, eylül ayında gerçekleştireceği lansman ile kullanıcılarına yepyeni bir versiyon ve kullanıcı deneyimi sunmaya hazırlanıyor. IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara, “Kullanıcılarımızın tüm ihtiyaçlarına yanıt vermeye çalışıyoruz. Yeni kullanıcı deneyimi ile süreçlerin o olağan karmaşıklığını basitleşecek ve kolayca yönetim mümkün olacak” dedi. 

BTvizyon Denizli 2019 Etkinliğindeyiz!

28/08/2019

Türkiye’nin önemli bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki şirketleri bir araya getiren BTvizyon Anadolu Toplantıları’nın yeni durağı Dedeman Park Denizli Hotel olacak. Etkinliğe 2019 yılında sponsor olarak katkı sağlayan IAS de Denizli’deki firmalar ile buluşmak için hazırlanıyor. 3 Eylül 2019’daki etkinlik için geri sayım başladı!

caniasERP Live’da IAS Ailesi Bir Araya Geliyor

23/08/2019

caniasERP Live, bu yıl 26 Eylül’de Four Seasons Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek. Etkinlikte IoT konusunu ele alacak olan IAS Genel Müdürü İlker Er, “caniasERP’yi üretenler ve kullananlar olarak büyük bir aileyiz ve bu etkinlikte bir araya gelerek topluluğumuzun gelişime katkı sağlamak istiyoruz” dedi ve tüm ilgilileri davet etti. 

IAS Büyük Sıçrama Dönemine Girdi!

23/08/2019

IAS ve caniasERP’deki son gelişmeleri anlatan IAS Genel Müdürü Behiç Ferhatoğlu, “2019 yılında gerçekleşen hızlı büyümemiz yıl boyunca ve 2020’de de devam edecek. Yüzde 100’e yakın büyümeyi hedeflediğimiz o sıçrama dönemine girdik. Operasyonlarımız ve etkinlik alanımız her geçen gün büyüyor” şeklinde konuştu.  

Türkiye’yi Global Arenada Temsil Edecek Adaylar Arıyoruz

22/08/2019

ERP Sektöründe kariyer imkanları ve IAS’de yaşam hakkında bilgi veren IAS İnsan Kaynakları Müdürü Ebru Aksel, “Çalışanlarımız hem firmamız, hem müşterilerimiz hem de Türkiye için büyük katma değer yaratıyorlar ve biz de bunun onurunu taşıyoruz. Ekibimize katılmak isteyen adaylar, bu hikayeyi, keyfi ve onuru bizimle paylaşacak potansiyel arkadaşlarımız. Bu gururu hakkıyla temsil edecek kişilere ulaşmaya çalışıyoruz” dedi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.