Tüm Haber & Etkinlikler

PMI Proje Yöneticisinin Superman Olmasını İstiyor

20 Temmuz 2018 Cuma

Uluslararası bir kuruluş olan PMP tarafından verilen PMP, dünyanın en prestijli proje yönetimi sertifikası olarak kabul ediliyor. Böylesi önemli bir sertifikayı almak ise hiç kolay değil! PMI, yalnızca sınava başvuru için bile çeşitli ön koşulları yerine getirmek zorunda olan adaylardan Superman kadar dayanıklı olmaları bekleniyor! PMP nasıl alınır, kimler alır sıraladık.

Devamını Oku...

IAS Proje Yöneticileri PMP Sertifikaları İçin Gün Sayıyor

20 Temmuz 2018 Cuma

Projelerin başarı ile tamamlanabilmesi için uluslararası standartlarda proje yönetim metodolojileri ile yürütülmesi gerektiğine inanan ve kurumsal olarak bu yönde hareket eden IAS, PMP sertifikalı proje yöneticilerinin sayısını arttırıyor. IAS’nin sponsorluğunda PMP sınava girecek olan 15 IAS proje yöneticisi, zorlu bir çalışma maratonunun ardından PMP sınavı için gün saymaya başladı.

Devamını Oku...

IAS İstanbul Ofisinden Türk Kızılayı’na Destek

19 Temmuz 2018 Perşembe

Türk Kızılayı’nın ‘Yardım sever olmak kanımızda var!’ sloganıyla başlattığı kan bağışı kampanyası devam ediyor. IAS İstanbul ofis çalışanları da 18 Temmuz Çarşamba günü Türk Kızılayı çadırlarını ziyaret ederek bu kampanyaya destek verdi.

Devamını Oku...

ST Robot Yatırımları: e-Defter Uygulaması ile İş Yükünüzü Azaltıyoruz

17 Temmuz 2018 Salı

Firma sahiplerinin e-deftere geçiş süreçlerini kolaylaştıran ve iş yükünü azaltan e-defter çözümü ST Robot Yatırımları Dergisi Temmuz sayısında yerini buldu.

Devamını Oku...

IAS İstanbul Ekibi İlk Yardım Sertifikasını Aldı

12 Temmuz 2018 Perşembe

IAS İstanbul’da gerçekleştirilen ilk yardım eğitimine 10 gönüllü katıldı. Eğitm alan gönüllülerin tamamı İl Sağlık Müdürlüğü’nün düzenlediği iki aşamalı sınavı başarı ile tamamlayarak İlk Yardımcı Sertifika’sını almaya hak kazandı.

Devamını Oku...

Alpplas: ERP Yazılımı Yol Göstericimiz Oldu

12 Temmuz 2018 Perşembe

Alpplas ERP Sorumlusu Kadir Erdeniz, İstanbul Ev Elektroniği Beyaz Eşya Ana ve Yan Sanayi Fuarı kapsamında düzenlenen Dijital Dönüşüm ve Verimlilik Yol Haritası Konferansı’nda konuştu. Erdeniz, 2007 Kasım’da caniasERP ile çalışmaya başladıktan sonra verimliliklerinde gözlemlenen artışı dinleyicilere anlattı.

Devamını Oku...

ST Robot Yatırımları: Uluslarası Standartlara Uygun Yazılım Geliştirdiğimizi Kanıtladık

3 Temmuz 2018 Salı

Türkiye'de sayılı firmanın sahip olduğu ISO 15504 SPICE Level-2 Yazılım Süreç Geliştirme ve Yetkinlik Belirleme belgesini almaya hak kazanan IAS, ST Robot Yatırımları Dergisi'nin Temmuz sayısında yerini buldu. ST Robot Yatırımları Dergisi haberi, IAS Kalite Sistem Yöneticisi Çiğdem Dönmez ile yaptıkları röportaj ile okurlarına duyurdu.

Devamını Oku...

ST Makina: e-defter ve e-fatura ile Avantaj

2 Temmuz 2018 Pazartesi

ST Makine Temmuz sayısında IAS Yöneticileri Mert Poyraz ve Kamil Akbul ile röportaj yaptı. Röportajda e-dönüşüm hakkında detaylı olarak bilgi veren yöneticiler ayrıca caniasERP yazılımının e-dönüşümdeki avantajlarına da deyindi.

Devamını Oku...

Ekovitrin: caniasERP Brezilya Pazarına Girdi

2 Temmuz 2018 Pazartesi

Ekovitrin Temmuz sayısında IAS'nin Brezilyalı Seeger Engenharia e Sistemas Ltda. firması ile yaptığı iş ortaklığını okurlarına duyurdu. Haberde IAS Global Partnerler Yöneticisi Burak Bayrakdar ve Seeger'in kurucusu Carlos Ferreira Da Silva Seeger'in yorumlarına da yer verildi.

Devamını Oku...

IAS CEBIT 2018'de Yeni İş Ortaklarıyla Bir Araya Geldi

29 Haziran 2018 Cuma

IAS, bu yıl da dünyanın en prestijli IT fuarı CEBIT’deydi. 12-16 Haziran tarihlerinde Almanya’nın Hannover kentindeki Hannover Fuar Alanı’nda gerçekleştirilen fuarda, IAS ekibi de yerini aldı. CEBIT 2018 bu yıl IAS’yi potansiyel iş ortakları ve yeni müşteriler ile bir araya getirdi.

Devamını Oku...

caniasERP, e-Defter ve e-Fatura Çözümleriyle İş Yükünü Azaltıyor

27 Haziran 2018 Çarşamba

Hizmetix Dergisi Haziran-Temmuz sayısında caniasERP yazılımının e-defter ve e-fatura çözümlerine yer verdi. IAS yöneticileri Mert Poyraz ve Kamil Akbul ile röportaj gerçekleştiren dergide IAS yöneticileri, "Çözümlerimizle müşterilerimizin iş yükünü azaltıyoruz" diyor.

Devamını Oku...

IAS, ISO/IEC 15504 Spice Sertifikasını da Aldı

27 Haziran 2018 Çarşamba

Subcon Turkey Haziran sayısında IAS'nin Spice Sertifikasını aldığını okurlarına duyurdu. IAS Kalite Sistem Yöneticisi Çiğdem Dönmez ile gerçekleştirdikleri röportajda Dönmez "Yaptığımız işim uluslararası standartlara uygunluğunu belgelendirmek, işimizi daha doğru rakiplerle yapmamıza ve doğru segmentte yer almamıza da katkı sağlayacak" diyor.

Devamını Oku...

ST Makina: "Dünyanın En Çok Tanınan Yazılımlarından Olacağız"

27 Haziran 2018 Çarşamba

ST Makine Haziran sayısında IAS Genel Müdürü Hakan Özkara ile röportaj gerçekleştirdi. Özkara röportajında; marka olarak, dünyanın en çok tanınan kurumsal kaynak planlama yazılımlarından biri olmayı hedeflediklerini söyledi.

Devamını Oku...

caniasERP Live Etkinliklerinde Hız Kesmiyor

27 Haziran 2018 Çarşamba

ST Proses Otomasyon Dergisi, IAS'nin dördüncüsünü düzenlediği caniasERP Live Bursa etkinliğini okurlarına duyurdu. Dergi, haberde etkinliğin akışına yer vermeyi de ihmal etmedi.

Devamını Oku...

Hizmetix - canias IQ ile Kullanıcılara Bütünleşik İş Zekası Çözümü

27 Haziran 2018 Çarşamba

Hizmetix Mayıs Sayısında caniasERP'nin iş zekası çözümü olan canias IQ ürünümüze yer verdi. IAS Global Teknik Çözümler Danışmanı Burak Bayrakdar ile röportaj gerçekleştiren dergi, canias IQ' nun avantajlarını sundu.

Devamını Oku...
Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.