Bizim ile İletişime Geçin

Tüm Haber & Etkinlikler

Hizmetix: IAS Güney Kore Pazarına Girdi!

17/07/2019

IAS'nin, Türkiye, Almanya, Hindistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin ardından Güney Kore'de de faaliyete başladığını duyuran Hizmetix dergisinde "Seul’de kurulan yeni şirket ile Uzak Doğu pazarına giriş yapan IAS, global arenadaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor" denildi.

30 Yıllık Tecrübemiz İle Müşterilerimizin Yanındayız

17/07/2019

Dedeman Konya Hotel’de gerçekleştirilen BTvizyon Anadolu Toplantıları’nda konuşan IAS Genel Müdürü Akın Mumcuoğlu, “Yurtiçi ve yurtdışı operasyonlarımızda elde ettiğimiz 30 yıllık tecrübemizle müşterilerimize yol gösteriyoruz” diyerek dijital dönüşüm süreçlerinde firmalara sundukları ürün ve hizmetleri anlattı.

Firmaları Geleceğe Hazırlıyoruz

17/07/2019

BTvizyon Anadolu Toplantıları’nın 2019’daki etkinlikleri devam ediyor; rota bu kez Kayseri idi. Etkinlik kapsamında gerçekleşen ‘Dijital Dönüşüm ve Akıllı Firmaların Yol Haritası’ başlıklı panelde konuşan IAS ARGE Genel Müdürü Bahtiyar Tan, “IAS olarak klasik kapsamda ERP çözümü sunmanın çok ötesinde; içinde bir iş zekası da olmakla birlikte tüm temel modülleri barındıran dev bir ERP platformu sunuyoruz. Amacımız, dijitalleşme sürecinde firmaları bulundukları noktadan alıp ERP süreçleri ile olgunlaştırmak ve onları bu kültüre katarak geleceğe hazırlamak” dedi.

ST Otomasyon: Dijitalleşme Süreçlerinde Takımın 12. Adamı Oldu

16/07/2019

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki ilk çocuk bezi üreticisi Pakten'in Yönetim Kurulu Üyesi Metin Tepe, ST Otomasyon dergisi ile firmasının caniasERP deneyimini konuştu. Tepe, "Proaktif bir çalışma biçimini benimsiyoruz. Doğru kararlar alabilmek için reflekslerimizin hızlı olması gerekir. Bu anlamda caniasERP'yi gelişmemizde 12. adam olarak görüyoruz. caniasERP yazılımı sayesinde doğu bilgiye ulaşma süremiz kısaldı" dedi.

IAS Güney Kore Pazarına Girdi!

19/06/2019

IAS, Türkiye, Almanya, Hindistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin ardından Güney Kore'de de faaliyete başladı. Seul’de kurulan yeni şirket ile Uzak Doğu pazarına giriş yapan IAS, global arenadaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor...

BTvizyon Konya 2019 Etkinliğindeyiz!

17/06/2019

Önde gelen bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki şirketleri bir araya getiren Btvizyon Anadolu Toplantıları’nın 2019’daki dördüncü durağı Konya olacak. Etkinliğe 2019 yılında sponsor olarak katkı sağlayan IAS, Konya’ daki firmaların yetkilileri ile buluşmaya hazır. 20 Haziran 2019’da Dedeman Konya Hotel'de gerçekleşecek olan etkinlik için geri sayım başladı!

BTvizyon Kayseri 2019 Etkinliğindeyiz!

10/06/2019

Önde gelen bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki şirketleri bir araya getiren Btvizyon Anadolu Toplantıları’nın 2019’daki üçüncü durağı Kayseri olacak. Etkinliğe 2019 yılında sponsor olarak katkı sağlayan IAS, Kayseri’deki firmaların yetkilileri ile buluşmaya hazır. 13 Haziran 2019’da Wyndham Grand Hotel Kayseri’de gerçekleşecek olan etkinlik için geri sayım başladı!

caniasERP KVKK Uyum Sürecinde Kullanıcılarına Destek Oluyor

27/05/2019

IAS Global Kalite Sistemleri Müdürü Çiğdem Dönmez, “IAS olarak hem veri sorumlusu sıfatıyla yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek üzere çalışıyor hem de caniasERP yazılımımız üzerinde gerekli geliştirmeleri yapıyoruz. Konu ile ilgili caniasERP’de altyapısal olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmaların yanı sıra tüm KVKK gerekliliklerini yöneteceğimiz KVK yönetim paneli uygulamamızı da tamamladık” dedi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.