Bizim ile İletişime Geçin

Tüm Haber & Etkinlikler

IAS, BTvizyon Anadolu Toplantıları 2019’da Yer Alacak

14/01/2019

Bilişim firmalarını bir araya getiren BTVizyon Anadolu Toplantıları’nın 2019’daki gerçekleşecek ilk toplantısı, bu yıl 17 Ocak’ta Bursa Divan Otel’de gerçekleşecek. IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara, ‘Dijital Dönüşüm ve Akıllı Firmaların Yol Haritası’ başlıklı panelde dijital dönüşüm süreçleri, Endüstri 4.0 ve ERP sektörünün geleceği ile ilgili görüşlerini aktaracak. 

Sağlıklı Bir ERP Süreci İçin Döngüsel Sayım Yöntemi

10/01/2019

ERP yazılımlarının işletmeler için pek çok alanda değerli fonksiyonlar içerdiği ve doğru şekilde kurgulanabilirse büyük faydalar sağlayacağı inkâr edilemez. Ancak en gelişmiş ERP yazılımları dahi temelde bazı ön şartlar ihmal edilirse bekletileri karşılayamıyor. IAS Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Ahmet Oturgan, ERP/MRP sistemlerini sağlıklı çalışabilmesinin ön şartlarından biri olan stok doğruluğu ve stok doğruluğunu sağlamanın etkili yöntemlerinden biri olan döngüsel sayım yöntemini anlattı.

ST Endüstri: caniasERP Gelecek İçin Hazır

08/01/2019

IAS Genel Müdürü İlker Er, ST Endüstri dergisine verdiği Endüstri 4.0 konulu röportajda, “caniasERP Endüstri 4.0’a en hazır yazılımlardan biri. IAS olarak öncelikli çalışmalarımız, caniasERP ile üretimde ya da üretim dışında kullanılan tüm sistemlerin iletişim kurmasını sağlamak konusunda oldu. Kendi çözümümüz olan IoT Gateway projesini uygulamaya başladık” dedi.

Para: Kendi Veritabanını Üretti

08/01/2019

Para dergisi, IAS'nin kendi üretimi olan IAS DataBase'i duyurdu. Haberde "IAS, DataBase (IASDB) adı verilen veritabanı ile müşterilerine daha etkin ve düşük maliyetli çözümler sunmayı hedefliyor" denildi.

Reel Sektör: IAS kendi veritabanını üretiyor

08/01/2019

ERP çözümü caniasERP’yi kendi açık kaynak kodlu geliştirme platformu TROIA ile üreten IAS, şimdi de kendi veritabanını kullanmaya hazırlanıyor. IAS Yazılım Genel Müdürü Dr. Hakan Özkara, Reel Sektör dergisinde yayınlanan röportajında , “IASDB gelecek için attığımız önemli adımlardan biri. Müşterilerimize uçtan uca, entegre çözümler sunmak ve çözümün her noktasına teknolojik olarak hakim olmak istiyoruz.” dedi.

caniasERP ile Daha Şeffaf Daha Hızlı Ve Verimli

07/01/2019

İş süreçlerini caniasERP ile yönetmeye başladıklarından beri pek çok konuda avantaj elde ettiklerini anlatan Data Hidrolik Planlama Direktörü Kaan Hüroğlu, “caniasERP ile daha şeffaf, ölçülebilir, verimli ve hızlı bir çalışma ortamına kavuştuk” diyor.

IBA’da Eğiticinin Eğitimi Tamamlandı

04/01/2019

IAS bünyesinde 2008 yılında kurulan Business Academy (IBA) müşteri ve müşteri adaylarının yanı sıra IAS çalışanlarına da hizmet veriyor. Düzenlenen Eğiticinin Eğitimi başlıklı eğitimde, yetişkinler için eğitim hazırlama, sonuç gözlemleme ve sunum gibi konular işlendi.

IAS Türkiye Ekibi 2019’u Bol Kahkaha İle Karşıladı

03/01/2019

IAS Türkiye ekibi, 2019 yılını bol eğlenceli bir parti ile karşıladı. Boğazın eşsiz manzarası eşliğinde Sardunya Karaköy’de gerçekleşen yeni yıl partisine IAS’nin Türkiye’deki tüm çalışanları ve iş ortakları katılım sağladı. Lezzetli yemekler, koyu sohbetler, DJ eşliğinde müzik ve dans ile geçen gecede IAS Türkiye ailesi, 2018’de elde ettikleri başarıları kutladı, yılın yorgunluğunu geride bıraktı.

caniasERP Bizim İçin ‘Hız’ Demek

31/12/2018

caniasERP ile çalışmaya başladıktan sonra tüm iş süreçlerinin çok daha sistemli bir hale geldiğini anlatan Sunteks ERP Proje Yöneticisi Tolga Ökten “Ürün kalitemiz arttı, lokasyonlar arası entegrasyon sayesinde planlama faaliyetlerinde verimlilik elde ettik. Ayrıca raporlama imkanı sayesinde üst yönetim karar alma süreçleri hızlandı. caniasERP ile birlikte gerçekleşen değişimi tek bir kelime ile ifade etmem gerekirse ‘hız’ derdim” diyor.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.