Bizim ile İletişime Geçin

Tüm Haber & Etkinlikler

ST Endüstri: canias IQ Zaman ve Rekabet Avantajı Sağlıyor

10/12/2018

ST Endüstri dergisi, Endüstri 4.0 Uygulamaları ekinde IAS Global İş Ortakları Yöneticisi Burak Bayrakdar'ın röportajına yer verdi. Röportajında canias IQ uygulamasını anlatan Bayrakdar, "İş Zekası uygulamaları, ERP sistemindeki verilerden beslenerek, stratejik kararların en doğru şekilde alınmasına katkı sağlarlar. Bu anlamda caniasERP sistemine entegre olarak çalışan canias IQ sayesinde kullanıcılar zaman, efor ve maliyet açısından avantaj elde eder" dedi.

IBA caniasERP Gelistirme - DEV

07/12/2018

IAS Business Academy’de düzenlenen IBA caniasERP Geliştirme – DEV eğitimi sonunda katılımcılar caniasERP sistemi üzerinde ODBA yönetimi ile tablo, index tanımlarını yapıp veri tabanlarında tablo ve indexleri oluşturabilecek seviyeye gelir. Ayrıca sınıf, diyalog ve raporlar üzerinde yerelleştirme gibi pek çok konuda uzmanlaşabilirler.

IBA caniasERP İş Süreçleri Yönetimi

05/12/2018

IAS Business Academy’de IBA caniasERP İş Süreçleri Yönetimi (BPM) modülünün eğitimini alan firma çalışanları, iş süreçleri destek tablolarını yönetmek, iş süreçleri tasarlamak gibi pek çok konuda uzmanlaşabilirler.

IBA caniasERP Malzeme İhtiyaç Planlaması (MRP J1/J2/J3)

04/12/2018

IAS Business Academy’de firmaların ERP proje yöneticileri, proje sorumluları, firma sahipleri ve ortakları, üretim, satınalma, satış birimi çalışanları için düzenlenen caniasERP Malzeme İhtiyaç Planlaması eğitimi sonunda katılımcılar, tüm MRP süreci ve bu sürecin caniasERP üzerinden en verimli şekilde nasıl yönetileceği konusunda uzmanlaşır.

Yerli ve Milli ERP Sektörünü Güçlendireceğiz

27/11/2018

Bilişim Zirvesi 2018’de ERP Komitesi tarafından düzenlenen ‘ERP Üreticileri, Türkiye ERP Pazarı ve Geleceği’ panelinde konuşan IAS Genel Müdürü Cüneyt Ömer Günaydın, IAS’nin ERP çözümü caniasERP’deki gelişmeleri anlattı. Günaydın, yerli ve milli bir ERP yazılımı olarak 2019 yılında kamu sektöründe daha fazla faaliyet göstermeyi hedeflediklerini de kaydetti.

IBA caniasERP Ürün Ağaçları

27/11/2018

IAS’nin İstanbul ofisinde eğitim veren IAS Business Academy’de caniasERP sisteminde bulunan tüm modüllerin yanı sıra TROIA Platformu geliştirme ve e-Dönüşüm dersleri de veriliyor. IBA’da Ürün Ağaçları (BOM) dersini alan katılımcılar, sistem üzerinden rota bilgisi ve iş merkezi kayıtlarını sistem üzerinde takip etmek, rota operasyonlarını yönetmek ve depo-stok, malzeme miktarlarını koordine etmek gibi pek çok konuda uzmanlaşabilir.

IBA caniasERP Satış (SAL J1/J2/J3)

26/11/2018

IAS’nin İstanbul ofisinde eğitim veren IAS Business Academy’de caniasERP sisteminde bulunan tüm modüller hakkında detayı bilgi edinilebilir. IBA’da Satış dersini alan katılımcılar, caniasERP’deki tüm satış süreçlerinin işleyişine dair detaylı bilgiye sahip olurlar. Ayrıca satış sürecinin ek fonksiyonlarını kullanabilecek seviyeye gelirler.

IBA caniasERP Envanter Yönetimi Eğitimi (INV J1/J2/J3)

20/11/2018

IAS’nin İstanbul ofisinde eğitim veren IAS Business Academy’de caniasERP sisteminde bulunan tüm modüller hakkında detayı bilgi edinilebilir. IBA’da Envanter Yönetimi derslerini alan katılımcılar, caniasERP üzernden envanter kayıtlarını sistem üzerinde takip edebilecek, depo stok miktarlarını görebilecek, Giriş-Çıkış-Transfer hareketlerini ve Kiralama, Rezervasyon, Fason Konsepti, Konsinye gibi süreçleri yönetebilecek seviyeye gelirler.

IBA caniasERP Temel Eğitimleri

16/11/2018

IAS bünyesinde eğitim veren IAS Business Academy (IBA) caniasERP'deki modüllerin yanı sıra TROIA Platformu ve e-Dönüşüm konusunda da eğitim veriyor. IBA'da verilen Temel Bilgilendirme, Alt Yapı Genel Bilgilendirme, Genel Bilgiledirme ve Sistem Yönetimi dersleri ile katılımcılar sistemin genel işleyişi ve temel işlemler konusunda bilgilendiriliyorlar.

Kurumsal Çözümler Rehberi 2018: canias IQ

13/11/2018

Kurumsal Çözümler Rehberi 2018'in içinde bulunan İş Zekası ve Karar Destek Sistemleri Dünyası dosyasında, caniasERP'nin iş zekası çözümü olan canias IQ'ya yer verildi. Rehberde IAS Global İş Ortakları Yöneticisi Burak Bayrakdar canias IQ hakkında detaylı bilgiler verdi.

Kurumsal Çözümler Rehberi 2018: caniasERP

13/11/2018

Kurumsal Çözümler Rehberi 2018'in içinde bulunan ERP Dünyası Dosyasında caniasERP'ye de yer verildi. Rehberde IAS Genel Müdürü Behiç Ferhatoğlu, yerli yazılım firması IAS ve yazılım ürünü caniasERP hakkında detaylı bilgiler verdi.

Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.