Online
Teklif

WebClient

caniasERP Web Client - caniasERP ile Maksimum Mobilite ve Platform Bağımsızlık

Web Client - caniasERP ile Maksimum Mobilite ve Platform Bağımsızlık

Web Client; caniasERP kullanıcılarının istedikleri her ortamda caniasERP üzerinde yüksek performans ile işlemlerini yürütebilmeleri için geliştirildi. Yeni Web Client, caniasERP’nin bugün ve gelecekteki ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, yer, zaman, platform bağımsız özelliklerini bir üst seviyeye çıkartılarak ve bağımsız hale getirilerek sunuldu. Yeni Web Client’ın en dikkat çeken özelliği ise IAS’nin kendi yazılım dili TROIA ile geliştirilen bütün ekranların, ekran boyutları ne olursa olsun içerisinde web browser çalıştırılabilen bütün cihazlarda hiçbir ek geliştirme, yazılım veya donanıma ihtiyaç duymadan uyumlu olarak çalıştırılabilmesi.

Mobilite, pazar payı yüksek, teknoloji firmaları tarafından büyük yatırımların yapıldığı bir alan. Kullanıcı açısından da bu yatırımlara paralel olarak mobil cihaz kullanım oranı ve mobil uygulamalar eski alışkanlıkları tamamen eritecek büyüklükte. Günümüzde yaşanan bu dönüşümü göz önünde bulundurarak yeni Web Client’ı geliştiren IAS, caniasERP çatısı altındaki tüm uygulamalarını mobil cihazlarda sorunsuz çalışabilecek hale getirdi. caniasERP içerisinde bulunan bütün uygulamalar; hiçbir ekstra geliştirme yapılmadan hem masaüstü hem de mobil cihazlara hazır şekilde kullanıcıya sunuluyor. Tasarım ve performans bakımından kullanıcının tüm ihtiyaçlarına yanıt veren WebClient, ERP ve teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ile birlikte yerini alarak caniasERP’nin gelişimine destek olacak bir mimariye sahip.

Web Client Teknolojisi ve Avantajları

caniasERP ile Eşsiz Uyum Ve Yüksek Performans

caniasERP’nin gereksinimleri baz alınarak geliştirilen Web Client, bir web ortamında çalışmasına rağmen masaüstü versiyonunun sağladığı bütün özellikleri içerisinde barındırır. Alt yapısındaki hybrid teknolojiler, sistemin daha yüksek performansla çalışmasını sağlar.

Platform ve Cihaz Bağımsız

Web Client, browser destekleyen, üzerinde bir web tarayıcısı olan tüm cihazlarda çalışır.

Kolay Kurulum Ve Yapılandırma

Web Client’ın kullanılabilmesi için uygulama sunucusu tarafında caniasERP 802 versiyonun kurulması yeterlidir. Son kullanıcı cihazlarında herhangi bir ekstra kuruluma ihtiyaç duyulmaz. Kullanıcılar, ERP sistemine herhangi bir web sitesine erişir gibi erişebilirler.

Güvenlik Yöntemleri

Yeni Web Client, caniasERP masaüstü uygulamasının sahip olduğu bütün güvenlik özelliklerini destekler.

Maliyet Avantajı

caniasERP ile tam entegre çalışan yeni Web Client, kullanıcıya üstün teknik özellikler sunar. Kullanıcılar bu hizmetten faydalanırken ekstra bir maliyet ödemeleri gerekmez. Sistemin çalışması için özel bir donanım yatırımına ihtiyaç yoktur. Web Client, üzerinde browser çalışan tüm cihazlarda çalışır.

Güncel Teknolojilere Uyumlu Altyapı

Web Client, güçlü altyapısı sayesinde caniasERP’nin sunduğu bütün özellikleri içinde barındırarak, içerisinde browser destekleyen bütün cihazlarda kullanılabilir.

Özelliklere Genel Bakış

Genel Özellikler
 • Modern bir tasarıma sahiptir.
 • Browser destekli bütün cihazlarda çalışır.
 • Kurulum ve yapılandırması kolaydır.
 • Kendi teknolojileri yanı sıra masaüstü caniasERP özelliklerini de içinde barındırır.
 • Rakiplerine kıyasla çok daha ekonomiktir.
Teknik Özellikler
 • Browser destekli bütün cihazlarda çalışır.
 • Hybrid olarak tasarlanmış altyapısı ile TROIA ile yazılmış bütün uygulamaları browser üzerinde gösterir.
 • Boyutlandırma algoritmaları ile caniasERP içerisindeki ekranları responsive olarak şekillendirir ve kullanılan cihazın boyutuna göre ayarlar.
 • Mobil uygulama altyapısına sahiptir ve teknik olarak mobil cihazların özelliklerine uyumlu olarak çalışır.
 • Yüksek performans ve yüksek verim sunar.
 • Gannt, diagram, flow chart gibi gelişmiş kontrolleri de web üzerinden sunar ve Chart View, Pivot View gibi gelişmiş analiz araçlarını destekler.
Canias ERP

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2018 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizde çerez kullanılmaktadır. İncele